Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Çocuklar kötü işlere bulaşmasın diye

Bafra Kaymakamı Halis Arslan, projeleri çocukların madde bağımlısı olmaması, sokaklarda istismar edilmemeleri, kötü işlere, alışkanlıklara bulaşmamaları için yaptıklarını söyledi

Çocuklar kötü işlere  bulaşmasın diye

Samsun'un Bafra İlçesi'nde yürütülen "Sevgiye Uzanan Eller" ve "Umut Yıldızı" projelerine maddi manevi destekte bulunan hayırsever iş adamlarına teşekkür yemeği düzenlendi.

Yemeğe, Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Bafra İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, Bafra İlçe Müftüsü İsmail Çiçek, Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Bafra Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Hasan İrer, Umut Yıldızı Proje Koordinatörü Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amiri Mahmut Kurt'un yanı sıra projeye destekleyenler katıldı. Düzenlenen yemeğin ardından 'Umut Yıldızı' ve 'Sevgiye Uzanan Eller' projelerinde uygulanan çalışmalar slayt eşliğinde katılımcılara seyrettirildi.

ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞE GÜVENLE BAKSIN
Slayt gösterisinin ardından konuşan Bafra Kaymakamı Halis Arslan, "Bafra'da madde bağımlığına savaş açmak için Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün yürüttüğü 'Umut Yıldızı' projesi ve Kaymakamlığımızın yürüttüğü 'Sevgiye Uzanan Eller' projelerini destekleyen bu güzel işlerin arkasında güzel yürekli kahramanlar var onlar şuanda buradalar. Biz bu projeleri yürütürken kimseden para talep etmedik ancak sizlerden katkı istedik. Kiminiz aracını verdi, kiminiz forma aldı, kiminiz yemek verdi, kiminiz iş yerlerine bu çocuklarımızın hizmetine sundu biraz önce slayt gösterisinde gördüğünüz tablo bu çorbada tuzu bulunan güzel insanlar sayesindedir. Bizler bu projeleri çocuklarımız madde bağımlısı olmasın, sokaklarda istismar olmasın, cinsel istismarlara uğramasın, dilendirilmesin, sokaklara düşerek kötü işlere alışkanlıklara bulaşmasın, çocuklarımızın ayakları yere sağlam bassın ve geleceğe umutla baksın diye yapıyoruz. Bu güzel manevi yapılandırmada katkısı bulunan siz güzel yürekli insanlara canı gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

Ümit CEYLAN

 EN ÇOK OKUNANLAR

Yeniler göreve hazır

1 Yeniler göreve hazır

Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

2 Avantajı kullanalım kazanan biz olalım

Samsunda karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

3 Samsun'da karı-koca sobadan zehirlenerek öldü

Samsunda opera sanatçısına silahlı saldırı

4 Samsun'da opera sanatçısına silahlı saldırı

Hasret sona ersin

5 Hasret sona ersin

Parkta oturan opera sanatçısı silahlı saldırıya uğradı

6 Parkta oturan opera sanatçısı silahlı saldırıya uğradı

Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

7 Samsunlu öğrenciler birinciliklerini kutladılar

Lovelette kahkaha tufanı

8 Lovelet'te kahkaha tufanı

Zonguldakta amatör maçta tekme tokat kavga

9 Zonguldak'ta amatör maçta tekme tokat kavga

Fındıkta kayıp 290 milyon dolar

10 Fındıkta kayıp  290 milyon dolar


SIRADAKİ HABER