Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Çocuklar kötü işlere bulaşmasın diye

Bafra Kaymakamı Halis Arslan, projeleri çocukların madde bağımlısı olmaması, sokaklarda istismar edilmemeleri, kötü işlere, alışkanlıklara bulaşmamaları için yaptıklarını söyledi

Çocuklar kötü işlere  bulaşmasın diye

Samsun'un Bafra İlçesi'nde yürütülen "Sevgiye Uzanan Eller" ve "Umut Yıldızı" projelerine maddi manevi destekte bulunan hayırsever iş adamlarına teşekkür yemeği düzenlendi.

Yemeğe, Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Bafra İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, Bafra İlçe Müftüsü İsmail Çiçek, Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Bafra Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Hasan İrer, Umut Yıldızı Proje Koordinatörü Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amiri Mahmut Kurt'un yanı sıra projeye destekleyenler katıldı. Düzenlenen yemeğin ardından 'Umut Yıldızı' ve 'Sevgiye Uzanan Eller' projelerinde uygulanan çalışmalar slayt eşliğinde katılımcılara seyrettirildi.

ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞE GÜVENLE BAKSIN
Slayt gösterisinin ardından konuşan Bafra Kaymakamı Halis Arslan, "Bafra'da madde bağımlığına savaş açmak için Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün yürüttüğü 'Umut Yıldızı' projesi ve Kaymakamlığımızın yürüttüğü 'Sevgiye Uzanan Eller' projelerini destekleyen bu güzel işlerin arkasında güzel yürekli kahramanlar var onlar şuanda buradalar. Biz bu projeleri yürütürken kimseden para talep etmedik ancak sizlerden katkı istedik. Kiminiz aracını verdi, kiminiz forma aldı, kiminiz yemek verdi, kiminiz iş yerlerine bu çocuklarımızın hizmetine sundu biraz önce slayt gösterisinde gördüğünüz tablo bu çorbada tuzu bulunan güzel insanlar sayesindedir. Bizler bu projeleri çocuklarımız madde bağımlısı olmasın, sokaklarda istismar olmasın, cinsel istismarlara uğramasın, dilendirilmesin, sokaklara düşerek kötü işlere alışkanlıklara bulaşmasın, çocuklarımızın ayakları yere sağlam bassın ve geleceğe umutla baksın diye yapıyoruz. Bu güzel manevi yapılandırmada katkısı bulunan siz güzel yürekli insanlara canı gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

Ümit CEYLAN

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor TRANSFER ÇEMBERİ DARALDI

1 Samsunspor: TRANSFER ÇEMBERİ DARALDI

Savunma bakanı geri dönüyor

2 Savunma bakanı geri dönüyor

Samsunspor TFF 1 Ligin en pahalı oyuncusu Samsunsporda

3 Samsunspor: TFF 1. Lig'in en pahalı oyuncusu Samsunspor'da

Samsun Haber Gözdağı mı verildi

4 Samsun Haber: Gözdağı mı verildi?

Samsun Haber Samsunda büfeye silahlı saldırı 1 yaralı

5 Samsun Haber: Samsun'da büfeye silahlı saldırı: 1 yaralı

Samsunspor Samsunspor sahaya iniyor

6 Samsunspor: Samsunspor sahaya iniyor

Samsun Haber Kazada ağır yaralanan motosiklet sürücüsü öldü

7 Samsun Haber: Kazada ağır yaralanan motosiklet sürücüsü öldü

Samsun Haber Çılgın komşu

8 Samsun Haber: Çılgın komşu!

Bizzat başkan görüşüyor

9 Bizzat başkan görüşüyor

Anlaşmalarını bekliyorum

10 Anlaşmalarını bekliyorum


SIRADAKİ HABER