Galerinin önündeki lüks araçlar ateşe verildi

Antalya'nın Manavgat ilçesinde oto galeride bulunan 3 lüks araç, sabaha karşı kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yakıldı.

Galerinin önündeki lüks araçlar ateşe verildi

Manavgat'ın Çağlayan Mahallesi'nde Yüksel Oto Galeri isimli iş yerinin önünde bulunan 3 lüks araç kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından yakıldı. Sabah ezanıyla birlikte patlama seslerine uyanan mahalle sakinleri, yanan araçları görünce iş yeri sahibine ve itfaiyeye bilgi verdi. İtfaiye ekipleri kısa sürede olay yerine gelerek yangına müdahale ederken, iş yeri sahipleri de yanan araçların yanında bulunan 4 aracı olay yerinden uzaklaştırdı.

Araçlardan yükselen alevler 5 katlı binanın ön tarafını tamamen siyaha boyarken binanın üst katlarındaki panjurların sıcaktan eridiği gözlendi. İtfaiyenin müdahalesiyle söndürülen yangında, 07 LN 818 plakalı lüks otomobil ile 60 BD 953 ve 07 LJV 67 plakalı 2 lüks cip kullanılamaz hale geldi. Yanan araçların piyasa değerinin 150 bin liranın üzerinde olduğu belirtildi.

Diğer taraftan yangın anı iş yerine ait mobese kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde araçların yanına gelen bir kişinin araçların arasına benzin dökme anı ve alevlerin başlamasıyla birlikte olay yerinden uzaklaşması saniye saniye yer alıyor.EN ÇOK OKUNANLAR

OMÜ'yü yasa boğan ölüm!

1 OMÜ'yü yasa boğan ölüm!

Samaras büyük oynuyor

2 Samaras büyük oynuyor

Samsunspor'da tartışılan revizyon

3 Samsunspor'da tartışılan revizyon

Çorum'dan Samsun'a dev yatırım

4 Çorum'dan Samsun'a dev yatırım

Bu ne hal Ayite?

5 Bu ne hal Ayite?

 Vali Kaymak'tan mutlusu yok

6 Vali Kaymak'tan mutlusu yok

1 milyon solucan ile organik gübre üretiyor

7 1 milyon solucan ile organik gübre üretiyor

Geçimden ötesi de var...  

8 Geçimden ötesi de var...  

Yarı yarıya düşüş

9 Yarı yarıya düşüş

CHP Samsun Kadın Kolları delegesi Tomrukçu MYK'da

10 CHP Samsun Kadın Kolları delegesi Tomrukçu MYK'da


SIRADAKİ HABER