HaberlerAdana Demirspor'da şampiyonluk şarkıları söyleniyor

Adana Demirspor'da şampiyonluk şarkıları söyleniyor

PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un Kızılcahamam 2. etap kampında neşeli ve yoğun tempolu antrenmanlar devam ediyor. Sabah fitness salonundan denge, kuvvet ve aerobik çalışmaları yapan mavi lacivertli ekip müzik eşliğinde eğlenceli saatler geçiriyor.

Adana Demirspor'da şampiyonluk şarkıları söyleniyor

Takımın teknik patronu Erkan Sözeri yönetiminde yapılan çalışmalarda tüm oyuncuların istekli ve hırslı olmaları yüzleri güldürüyor. Kızılcahamam kampında şampiyonluk şarkılarıyla hem oynayan hem de antrenman yapan ekipte kaptan Vederson alkışlar eşliğinde adeta coştu. Valdison, Onur Akbay, Mehmet Taş ve diğer oyuncuların da eşlik etmesiyle bütün takım kendini bir anda oyuna kaptırdı. Teknik Direktör Erkan Sözeri ve bütün takım sürekli alkış tutarak oynayanlara destek verdi.

Çalışmaların belirli bölümlerine de mavi lacivertli taraftarın dillerden düşmeyen tezahüratları eşlik etti. Adana Demirspor taraftarının tezahüratları eşliğinde moral, motivasyonu artırmaya yönelik çalışmalarda yapılıyor. Oyuncuların tezahüratları hep bir ağızdan söylemesiyle devam eden çalışmaların ardından tüm takım kendini havuzda buldu.

İZZET'İN AMELİYATI BAŞARILI GEÇTİ

PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor’un Kızılcahamam kampında sol ayak ön çapraz bağları kopan İzzet Çelik ameliyat oldu.

Mavi-Lacivertli takımın Kızılcahamam kampında sol ayak ön çapraz bağları kopan İzzet Çelik’in ameliyatının başarılı bir şekilde tamamlandığı öğrenildi. Zorlu bir ameliyatın ardından hastane odasında dinlenmeye alınan İzzet, emeği geçen herkese teşekkür etti.
Adana Demirspor camiasının büyüklüğünü bir kez daha gördüğünü söyleyen İzzet, “Başkanımız Sedat Sözlü ile yöneticilerimiz başta olmak üzere, hocamız Erkan Sözeri ve takım arkadaşlarım beni hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Sürekli telefonla arayarak moral verdiler. Hepsinden Allah razı olsun. En kısa zamanda takıma döneceğimden eminim” diye konuştu.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri de, telefonla genç oyuncuyu arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti ve bir an önce kendisini takımda görmek istediğini söyledi.

Özel bir hastanede Prof. Dr. Yaman Sarpel tarafından başarılı bir ameliyat geçiren İzzet, yarın (5 Ağustos Cuma) taburcu olacak ve dinlenmeye evinde devam edecek. İzzet Çelik, daha sonra ise rehabilitasyon çalışmalarına başlayacak.

SIRADAKİ HABER
}