HaberlerKorukır'ın istifasının ardından Samsunspor yönetimi ne dedi?

Korukır'ın istifasının ardından Samsunspor yönetimi ne dedi?

Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır, kırmızı-beyazlı takımdaki görevinden istifa etti. İstifanın ardından yönetim yaptığı yazılı açıklamada, 'Verdikleri bu hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür eder bundan sonraki kariyerlerinde kendisi ve ekibine başarılar dileriz' ifadelerine yer verdi.

Korukır'ın istifasının ardından Samsunspor yönetimi ne dedi?

Geçen sezonun ortalarında Ümit Özat’tan boşalan teknik direktörlük koltuğa oturan deneyimli teknik adam Engin Korukır, dün akşam yapılan antrenmanın ardından görevden ayrılmak istediğini yönetim kurulunu beyan etti. Kulübün resmi internet sitesinden bir açıklama yayınlayan Samsunspor, istifa kararını kabul ederek, Korukır ve teknik heyetine bundan sonraki yaşantısında başarılar diledi.

Samsunspor resmi internet sitesinden yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi:

“2015-2016 Sezonundan bu yana birlikte olduğumuz Engin Korukır ve ekibi ile bu akşam ‘19.09.2016 akşamı’ Başkan ve Yönetim Kurulumuzla yapılan toplantıda Samsunspor'da ki görevlerini bitirmek istediklerini ifade etmişlerdir. Engin Hocamız ve ekibi bugüne kadar Samsunspor için emek harcamışlardır. Verdikleri bu hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür eder bundan sonraki kariyerlerinde kendisi ve ekibine başarılar dileriz.”

SIRADAKİ HABER
}