Özel Ezgililer Eğitim Kurumları'ndan muhteşem açılış

Eğitimde fark yaratan Özel Ezgililer Eğitim Kurumları, düzenlenen görkemli bir törenle 2016-2017 eğitim öğretim yılına başladı

Özel Ezgililer Eğitim Kurumları'ndan muhteşem açılış

2016-2017 eğitim-öğretim yılına muhteşem bir giriş yapan Özel Ezgililer Eğitim Kurumları’nda ilk ders zili çaldı.

Okulun ilk gününde düzenlenen törene, Özel Ezgililer Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mümin Korkmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muharrem Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Aksoy, Ortaokul Müdürü Haydar Ürün, İlkokul Müdürü Ali Rıza Gül, Müdür Başyardımcısı Hülya Erdin, Ortaokul Müdür Yardımcısı Aylin Avanoğlu, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

GURURLUYUZ

 Yıllardır eğitimin zirvesinde bulunmasından dolayı her yıl kayıt için birinci tercih olan Ezgililer Eğitim Kurumları, ulu bir çınar gibi büyüyüp güçlenmeye devam ediyor. Koruduğu çizgisi ve sahip olduğu kurum kültürü ile prensipli bir çalışma ortamı oluşturan Ezgililer, öğrencilerine her alanda kattığı yeniliklerle öğrencilerini donanımlı bir şekilde hayata kazandırıyor. Yılların ve her yıl elde edilen başarıların verdiği öz güvenle yoluna kendini evrensel insan yetiştirme anlamında geliştirerek devam eden Ezgililer Eğitim Kurumları, yeni eğitim öğretim yılı için kapılarını öğrencilerine gururla açtı. Açılış töreninde konuşan Ezgililer Eğitim Kurumları Ortaokul Müdürü Haydar Ürün , “2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı için çok heyecanlıyız. Bizler ülkenin geleceğini şekillendiriyoruz. Bu bizim için son derece önemli bir yolculuk.  Çocuklarımızda benlik algısı geliştirerek bağımsız ruhlu bireyler yetiştirmek amacındayız. Başarı, tesadüf değildir. Başarmanın sırrı, oluşturduğumuz çalışma kültüründe saklı. Öznesi öğrenci olmayan bir sistem, başarıya ulaşamaz. Akademik kabiliyeti yüksek öğretmen kadromuzun verdiği güven yolumuzu açıyor. Eğitimde iyi olmanın ölçüsü niteliktir. Nitelikli bir anlayış istendik sonuçları da beraberinde getirecektir. Okulumuzun can kaynağı öğrencileriyle, özverisi yüksek öğretmen kadrosuyla, bizlere güvenen velilerime sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum” dedi.

TEŞEKKÜRLER

Sözlerine her yıl elde edilen başarıların artık bir tesadüf olmadığının bilindiğini dile getirerek devam eden Haydar Ürün, her yıl olduğu gibi alanında uzmanlaşmış öğretmenler sayesinde bu yıl da başarının geleceğinden emin olduğunu söyledi. Atatürk’ün ve onun benimsediği ilkelerin her daim bekçisi olacaklarını ifade eden Haydar Ürün, öğrencilerinin bireye ve farklı düşünceye saygılı, haklarını bilen, demokrasi yanlısı, hür beyinler olarak yetiştirilmelerinin yollarını aydınlattığını kaydederek, Ezgililer Eğitim Kurumları’nın Samsun için bir gurur kaynağı olduğunu ifade etti. Ürün, konuşmasının sonunda eğitimin zirvesine uzanan yolda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Ezgililer Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu olmak üzere, kamuoyunda Ezgililer markasından övgüyle bahsedilmesinin asıl mimarları öğretmenlerine ve tüm Ezgililer ailesi üyelerine teşekkür etti.

Açılış konuşmasının ardından sınıflarına çıkan öğrenciler, ilk ders zilinin çalmasıyla 2016-2017 eğitim öğretim yılına başladı.

Ayşe KUŞCUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

1 Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

Samsunspor'a 720 bin TL daha

2 Samsunspor'a 720 bin TL daha

Samsunspor'da moraller bozuktu

3 Samsunspor'da moraller bozuktu

Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

4 Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

Samsunspor'daki sıkıntıları herkes biliyor

5 Samsunspor'daki sıkıntıları herkes biliyor

Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!

6 Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!

Samsun'da TIR devrildi!

7 Samsun'da TIR devrildi!

N'Diaye ile anlaştı

8 N'Diaye ile anlaştı

Samsunsporlu Cebe: İşimize bakıyoruz

9 Samsunsporlu Cebe: İşimize bakıyoruz

Samsun AK Parti'de Karaduman dönemi

10 Samsun AK Parti'de Karaduman dönemi


SIRADAKİ HABER