Özat'tan Şok Açıklamalar

Altınorduspor maçı sonrası istifa edip Mersin İdmanyurdu'nun yolunu tutan Ümit Özat, gittikten sonra konuştu, Başkan Tutu'yu suçladı.

Özat'tan Şok Açıklamalar

Özat, "Kone'nin transferin twitterdan öğrendim. Devre arasında kampa gitmek istemediğimi söyledim. Ama başkan 10 maçta kaybetsek bana inancının sonsuz olduğunu söyledi" dedi

TRANSFERİ TWİTTER'DAN ÖĞRENDİM
Samsunspor'dan istifa edip, hemen Mersin İdmanyurdu ile anlaşan Ümit Özat, gider gitmez Başkan Erkurt Tutu hakkında açıklamalarda bulundu. Twitter hesabından yaşadıklarını ve istifa gerekçelerini sıralayan Özat, şunları söyledi: "Sezon başında Erzurum kampından sonra takıma izin verdigimde Kone'nin transferini twitterdan öğrendim. Samsun'a döndüğümde başkana transferi niye twitterdan öğrendiğimi sordum. Başkan ise sürpriz yaptığını söyledi. Bende kendisine gömlek ya da pantolon almadığımızı böyle sürpriz olmayacağını söyledim."

BAŞKAN TUTU'YU SUÇLADI
"Göztepe maçına gitmeden lider durumdaydik ve takıma izin vermiştim. Kendisi kaleci antrenörü Yunus Şenocak'ı arayıp Furkan'a
antrenman yaptırdı. Neden böyle bir şey yaptığını, bunun doğru olmadığını ve görevi bırakmak istediğimi söyledim. Benim bu talebimi kabul etmediler. O zaman kaleci antrenörünün gönderilmesi gerektiğini yoksa benim gideceğimi söyledim. Büyük ısrarlarla, inanarak görevime devam ettim. Hem Balıkesir maçı sonrası hem de devre arasında Ankara'da yaşayan iki Samsunlu dostlarımızla oturduk. "

KAMPA GİTMEK İSTEMEDİM
Kampa gitmek istemediğimi bir değişiklik gerektiğini söyledim. Kendisi galibiyetin mağlubiyetin önemli olmadığını 10 maçta kaybetsek bana inancının sonsuz olduğunu söyledi. Aslında çok daha ileri gidilirse istifa etmem için belki yazdıklarımın 50 katı sebebler vardı. Sonuç olarak eski kulübümü yöneten değerli büyüklerim internet sitesinde istifamı kabul ettiklerini açıklamalarına rağmen fesih yazısını imzalamadılar.
Tek taraflı fesih yapmak durumunda kaldım. İnanmayanlar Yunus hocaya ve Furkan'a sorabilirler."

 

Muhammet ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda imzalar an meselesi

1 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

2 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Akif Çağatay Kılıçın acı günü

3 Akif Çağatay Kılıç'ın acı günü!

Samsunda feci kaza Yaralılar var

4 Samsun'da feci kaza! Yaralılar var

Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı

5 Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı!

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

6 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede

7 Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede!

Sahadan çekilen İranlıları Bakan Bak ikna etti

8 Sahadan çekilen İranlılar'ı Bakan Bak ikna etti

Samsunsporun son rakibi Giresun

9 Samsunspor'un son rakibi Giresun

Samsunda inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

10 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti


SIRADAKİ HABER