Ülkü Ocakları ve Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinden Mevlid-i

Eskişehir Ülkü Ocakları ile Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şubesi ortak bir programla şehitler için Mevlid-i Şerif okutacak.

Ülkü Ocakları ve Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinden Mevlid-i

Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Ahmet Biricik, 23 Ekim Pazar günü Yatsı namazı öncesi eş zamanlı olarak birçok camide okutulacak Mevlid-i Şerif programı ile ilgili Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şube Başkanı Hacı Şahin'i ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Biricik açıklamasında 'Şehit ve gazi kelimelerinin ne anlama geldiğini en iyi bilen Ülkücü camia olarak her daim yanlarında olduğumuzu ve olmaya devam edeceğimizi belirttik. Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şubesinin 23 Ekim Pazar günü Yatsı namazı öncesi şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutulması ve kahramanca mücadelelerini sürdürmekte olan Mehmetçiklerimize dua edilmek amacı ile ortaklaşa düzenlemiş olduğumuz etkinlik kapsamında; il ve ilçelerimizde eş zamanlı olarak Mevlid-i Şeriflerin okutulacağı camiler kendilerine belirtilerek başta şehit aileleri, yakınları ve gazilerimiz olmak üzere tüm halkımızın davet edilmesi konusunda çalışmalarımıza başladık' dedi.
Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şubesini Başkanı Hacı Şahin ise ziyaretten ve ortak etkinliklerden duyduğu memnuniyeti bildirerek 'Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanlığı ile istişarelerimize ve etkinliklerimize devam edeceğiz. Eskişehirli hemşehrilerimizi 23 Ekim Pazar günü Yatsı namazı öncesi düzenlediğimiz Mevlid-i Şerif etkinliğimize davet ediyoruz' dedi.
Yapılan açıklamada, Mevlid-i Şerif okutulacak camiler ise; Merkez Alaaddin Camii, Tepebasi İlçesi Tepebaşı Camii, Odunpazari İlçesi Yenidoğan Camii, İnönü İlçesi Yeşil Camii, Mahmudiye İlçesi Çarsı Camii, Çifteler İlçesi Çarsı Camii, Kırka İlçesi Yesiltepe Camii, Sivrihisar İlçesi Balaban Camii ve Mihalıççık İlçesi Çarşı Camii olarak açıklandı

Ülkü Ocakları ve Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinden Mevlid-i


ESKİŞEHİR haberleri


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a destek çağrısı... Acar'a teşekkür

1 Samsunspor'a destek çağrısı... Acar'a teşekkür

Samsunspor'a üye kayıtları başladı

2 Samsunspor'a üye kayıtları başladı

Galip Öztürk'ten 3 puana prim

3 Galip Öztürk'ten 3 puana prim

Samsun-Ordu karayolunda feci kaza: 1 ölü

4 Samsun-Ordu karayolunda feci kaza: 1 ölü

Samsunspor için kurtuluş reçetesi

5 Samsunspor için kurtuluş reçetesi

Bütün biletleri aldılar

6 Bütün biletleri aldılar

Yazık bu devlete!..

7 Yazık bu devlete!..

Başkanlığa değil hizmete talibim

8 Başkanlığa değil hizmete talibim

Vatan Şaşmaz'ın eşi doğum yaptı! İşte bebeğin ismi

9 Vatan Şaşmaz'ın eşi doğum yaptı! İşte bebeğin ismi

İkisi de 11'de

10 İkisi de 11'de


SIRADAKİ HABER