Samsun haber gazetesi

Ülkü Ocakları ve Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinden Mevlid-i

Eskişehir Ülkü Ocakları ile Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şubesi ortak bir programla şehitler için Mevlid-i Şerif okutacak.

Ülkü Ocakları ve Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinden Mevlid-i

Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Ahmet Biricik, 23 Ekim Pazar günü Yatsı namazı öncesi eş zamanlı olarak birçok camide okutulacak Mevlid-i Şerif programı ile ilgili Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şube Başkanı Hacı Şahin'i ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Biricik açıklamasında 'Şehit ve gazi kelimelerinin ne anlama geldiğini en iyi bilen Ülkücü camia olarak her daim yanlarında olduğumuzu ve olmaya devam edeceğimizi belirttik. Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şubesinin 23 Ekim Pazar günü Yatsı namazı öncesi şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutulması ve kahramanca mücadelelerini sürdürmekte olan Mehmetçiklerimize dua edilmek amacı ile ortaklaşa düzenlemiş olduğumuz etkinlik kapsamında; il ve ilçelerimizde eş zamanlı olarak Mevlid-i Şeriflerin okutulacağı camiler kendilerine belirtilerek başta şehit aileleri, yakınları ve gazilerimiz olmak üzere tüm halkımızın davet edilmesi konusunda çalışmalarımıza başladık' dedi.
Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şubesini Başkanı Hacı Şahin ise ziyaretten ve ortak etkinliklerden duyduğu memnuniyeti bildirerek 'Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanlığı ile istişarelerimize ve etkinliklerimize devam edeceğiz. Eskişehirli hemşehrilerimizi 23 Ekim Pazar günü Yatsı namazı öncesi düzenlediğimiz Mevlid-i Şerif etkinliğimize davet ediyoruz' dedi.
Yapılan açıklamada, Mevlid-i Şerif okutulacak camiler ise; Merkez Alaaddin Camii, Tepebasi İlçesi Tepebaşı Camii, Odunpazari İlçesi Yenidoğan Camii, İnönü İlçesi Yeşil Camii, Mahmudiye İlçesi Çarsı Camii, Çifteler İlçesi Çarsı Camii, Kırka İlçesi Yesiltepe Camii, Sivrihisar İlçesi Balaban Camii ve Mihalıççık İlçesi Çarşı Camii olarak açıklandı

Ülkü Ocakları ve Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinden Mevlid-i


ESKİŞEHİR haberleri


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda dev huzur operasyonu

1 Samsun'da dev huzur operasyonu

Ozan Arif Beni Türk hekimlerine emanet edin

2 Ozan Arif: 'Beni Türk hekimlerine emanet edin'

Fırtınada hasar gören pansiyondaki 38 öğrenci tahliye edildi

3 Fırtınada hasar gören pansiyondaki 38 öğrenci tahliye edildi

İlki başaracağız

4 İlki başaracağız

Samsunspor hepimizin sorumluluğu

5 Samsunspor hepimizin sorumluluğu

Yurtta hava durumu

6 Yurtta hava durumu

Samsunda Engelliler Günü kutlamaları

7 Samsun'da 'Engelliler Günü' kutlamaları

Cumhurbaşkanı Erdoğandan Dünya Engelliler Günü mesajı

8 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dünya Engelliler Günü mesajı

Alaçamdan ziyaret

9 Alaçam'dan ziyaret

FETÖcü yurt müdürlerinin 10 yıl hapsi isteniyor

10 FETÖ'cü yurt müdürlerinin 10 yıl hapsi isteniyor


SIRADAKİ HABER