HaberlerKarabükspor'da Yüzler Gülüyor

Karabükspor'da Yüzler Gülüyor

Ziraat Türkiye C Grubunda 5. hafta müsabakasında Beşiktaş karşısında alınan 2-0'lık galibiyet Kardemir Karabükspor'da yüzleri güldürdü.

Karabükspor'da Yüzler Gülüyor

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, Beşiktaş karşısında prestij açısından önemli olan bir maçtan galibiyetle ayrılmanın kendilerini sevindirdiğini söyledi.

Başkan Tankut, kupa maçlarının kısa bir süreye sıkıştırılmasından dolayı sıkıntı olduğundan kupadan ziyade ağırlığı lige verdiklerini belirterek, 'Genç kadrolarla çıktığımız maçlarda arzu etmediğimiz sonuçlar aldık. Dün akşam takım halinde Beşiktaş'a karşı iyi konsantre olarak prenstij açısından önemli olan bir maçtan 2-0 galibiyetle ayrıldık. Futbolcularımızın ligle ilgili yapacaklarının bir işareti. Her geçen gün takımımız biraz daha üstüne koyuyor. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız' dedi.

TRANSFER ÇALIŞMALARI
Başkan Tankut, transfer çalışmaları konusunda da son aşamaya geldiklerini söyleyerek, 'Bugün yurtdışından olumlu bir haber bekliyoruz. Forvet transferini ben kendim yurt dışına gidip bitirip geleceğim bir aksilik çıkmazsa. Diğer yandan Tsdell ile son noktaya gelindi. Oda kendisi için bütün fedakarlıkları yaptı. Kulübünden bugün olumlu bir cevap bekliyoruz' ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}