Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Özel Olimpiyatlar Türkiye ekibi Haber'de

TÖSSED'e bağlı Özel Olimpiyatlar Türkiye ekibi, Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti. Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu tarafından karşılanan ekip, daha sonra Haber Medya'nın yönetim ofislerini gezdi

Özel Olimpiyatlar Türkiye ekibi Haber'de

Prof. Dr. Hıfzı Özcan ve Sakıp Sabancı’nın önderliğinde 1982 yılında temeli atılan, 2002 yılından itibaren de Dilek Sabancı’nın liderliğinde Türkiye Özel Sporcular Eğitim ve Rehabilitasyon Derneği (TÖSSED) çatısı altında yol alan Özel Olimpiyatlar Türkiye ekibi, Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti.

Özel Olimpiyatlar Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Civelek, Ülke Direktörü Didem Ünsur, Bölge Geliştirme Sorumlusu Meryem Gezer Sevinç, İletişim ve Kaynak Direktörü Atıl Berk, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu tarafından ağırlandı.

170 ÜLKEDE 4.4 MİLYON SPORCU
Özel Olimpiyatlar Türkiye'nin, tüm Dünya’da 170 ülkeye yayılmış 225 kurum kanalıyla, 4.4 milyon özel sporcuya ulaşan Uluslararası Özel Olimpiyatlar’ın (Special Olympics) Türkiye’deki kuruluşu olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Civelek, "Türkiye'nin 68 ilinde 15 bine yakın sporcuyla yolumuza devam ediyoruz. Amacımız zihinsel engelli bireyleri, diğer bireylerle bir araya getirerek, sporu bir araç olarak kullanıp, çeşitli spor dallarında düzenli eğitim ve yarışma olanakları sağlayarak, fizik kondisyonlarını, motor becerilerini ve yeteneklerini geliştirmelerine, cesaretlerini sergilemelerine, başarılarının mutluluğunu yaşamalarına ve spor dışında çeşitli etkinliklerle toplumla ilişkilerini güçlendirerek sosyal hayata katılımlarını sağlamak. Bizlere ilgilerini esirgemeyen Hülya Hacıoğlu'na ve Haber Medya çalışanlarına teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

HACIOĞLU'NDAN DESTEK SÖZÜ
Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Özel Olimpiyatlar Türkiye'ye ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtip çalışmalarında başarı diledi. Hacıoğlu daha sonra ekibe Haber Medya'nın Borkonut Niş İş Merkezi'ndeki yönetim ofislerini gezdirdi.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

SORUN PARA DEĞİL

1 SORUN PARA DEĞİL

Samsundaki fırıncı cinayeti katil zanlısından itiraf

2 Samsun'daki fırıncı cinayeti katil zanlısından itiraf...

Veee Samsunspordan resmi açıklama

3 Veee... Samsunspor'dan resmi açıklama

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Hesap verecekleri gün yakındır

4 İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: 'Hesap verecekleri gün yakındır'

Samsunda raylı sistem yarın 1200-1800 saatleri arası ücretsiz

5 Samsun'da raylı sistem yarın 12.00-18.00 saatleri arası ücretsiz

Samsunspordan gollü prova

6 Samsunspor'dan gollü prova

İyi seyirler

7 İyi seyirler...

Samsunda Marksist Leninist Komünist Partisi operasyonu 6 gözaltı

8 Samsun'da Marksist Leninist Komünist Partisi operasyonu: 6 gözaltı

Yönetim Kalparla görüştü mü

9 Yönetim Kalpar'la görüştü mü?

Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğana hazırlanıyor

10 Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazırlanıyor


SIRADAKİ HABER