HaberlerBehzat Ç. 'Koç' olarak geri dönüyor!

Behzat Ç. 'Koç' olarak geri dönüyor!

1978-1981 yılları arasında yayınlanan ve tüm dünyada izlenme rekorları kıran Amerikan yapımı 'Beyaz Gölge' ikinci kez Türk televizyonlarına uyarlanıyor. Dizinin yeni versiyonunda 'Behzat Ç' dizisiyle yıldızı parlayan Erdal Beşikçioğlu var.

Behzat Ç. 'Koç' olarak geri dönüyor!

İlk olarak 14 yıl önce TRT için “Koçum Benim” adıyla uyarlanan dizi, bu kez “Efsane” ismiyle izleyiciyle buluşacak. Dizinin daha önceki bölümlerinde basketbol koçunu Tarık Akan canlandırmıştı.

Yeni versiyonunda ise 'Behzat Ç' dizisiyle yıldızı parlayan Erdal Beşikçioğlu var.

Bir basketbol koçu ile çalıştırdığı gençlerin maceralarını konu alan dizinin çekimlerine ay sonunda başlanacak. “Efsane”nin aralık ayında ekrana gelmesi planlanıyor.

“Beyaz Gölge”nin ilk uyarlamasında Tarık Akan’ın yanı sıra Ebru Cündübeyoğlu, Ozan Güven, Engin Altan Düzyatan, Yasemin Ergene, Selin Demiratar, Murat Prosçiler, Barış Aksavaş, Yasemin Öztürk, Hakan Ka, Yeliz Doğramacılar, Kıvanç Başkan, Yunus Günçe, Onur Somer ve Nehir Erdoğan yer almıştı.

Yeni dizinin kadrosu, Erdal Beşikçioğlu dışında henüz belirsizliğini koruyor. Cast çalışmaları devam ediyor.

Türkiye'ye basketbolu sevdiren dizi “Beyaz Gölge”nin Amerika yapımında ise “Koç Reeves” karakterini Ken Howard canlandırmıştı. Howard geçtiğimiz mart ayında Los Angeles kentindeki evinde 71 yaşında yaşamını yitirdi.

SIRADAKİ HABER
}