HaberlerFutbolculara müjde 

Futbolculara müjde 

Samsunspor yönetiminin, hafta başı itibariyle futbolculara yüklü miktarda ödeme yapacağı öğrenildi. Sezon başından bu yana transfer taksitleri ödenemeyen oyuncularda, bu durum Manisaspor maçı öncesi doping etkisi yaratacak

Futbolculara müjde 

Başkan Erkurt Tutu ve yönetim kuruli üyelerinin uzun süredir kaynak oluşturmak için sürdürdüğü görüşmeler meyvesini verdi. Yönetimin, hafta başı itibariyle futbolculara yüklü miktarda ödeme yapacağı öğrenildi. Bu durum futbolculara da açıklanırken, oyuncularda da büyük sevinç yaşandı. Sezon başından bu yana maddiyati bir kenara bırakıp fedakarca mücadele eden futbolculara bu ödemeler, Manisaspor maçı öncesi bir anlamda doping etkisi yaratacak. Öte yandan alacakları nedeniyle kulübü federasyona şikayet eden bazı oyuncuların bu konuyla ilgili yönetimi de bilgilendirip hareket ettiği ve bu şikayetlerin yönetimin bilgisi dahilinde gerçekleştiği de öğrenildi.

BİLGİ DAHİLİNDE...
Yerel medyada bazı futbolcuların kulübü alacakları nedeniyle federasyona şikayet ettiği yönünde haberler çıkarken, oyuncuların şikayet öncesi konuyu ilk olarak yönetime bildirip, ardından hareket ettiği belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}