Giresun haber: Görele için birlik sözü verdiler

Giresun haber: Giresun'un Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresun İl Genel Meclis Üyesi Şengül Şahin ile birlikte Görele Federasyonu Başkanı Birol Kardaş ve dernek yöneticileri ile bir araya geldi.

Görele için birlik sözü verdiler

Görele hakkında istişare ve sohbet havasında gecen toplantıda konuşan Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Görele'nin hızla gelişmeye, değişmeye devam ettiğini söyledi.
Dernek başkanları ve yöneticilerden atılan her adımdan dolayı destek isteyen Başkan Erener, 'Siz doğdunuz topraklardan doyduğunuz yerlere gittiniz. Bizlerde sizlerin doğduğu toprakları bekliyor, hizmet yapmaya çalışıyoruz. Kısıtlı imkanlarla da olsa Görele hızla gelişmeye, değişmeye devam ediyor. Görele Belediye yapılan hizmetlerin, kazandırılan yatırımların yanında borcunu takip eden, borcunu ödeyen, hizmet etmeye çalışan iyi bir konuma geldi. Bunda sizlerin çok büyük desteklerinizi gördük. Göreve geldiğimiz günden itibaren bizleri hiç yalnız bırakmadınız. Sizlerde ikametgah konusu olsun attığımız her adımdan dolayı destek istiyoruz. Ayrımcılık değil de birleştirici olalım. Önemli olan en iyi şey bir arada olmak diye düşünüyorum' dedi.
Görele Federasyonu Başkanı Birol Kardaş ise birlik için olunması gerektiğine dikkat çekerek 'Görele'nin sosyal olgu ve dokusundan dolayı insanlarımız bir araya gelmekte zorluk çekiyordu. Bu dernekçilik faaliyetiyle Görele'nin birlikte olduğunu, bir bütün olma ihtiyacını gördük ve bunu da başarmış olduk. Biz hiçbir maddi çıkar gözetmedik. Neyimiz varsa hepsini Görele'ye yatıralım istedik. Görele'nin kalkınması, gelişmesi için adımlar atmaya çalıştık. Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener'in başkanlığında da Görele'nin kirli, paslı yüzünden kurtulduğunu görüyoruz. Görele'de gerçekten güzel gelişmeler oluyor. Biz birlik olacağız, diri olacağız, bir olacağız ki Görele daha da büyüyecek, gelişecek. Tolga Başkanımızın her zaman yanındayız. Yeter ki el ele verip, güçlü bir şekilde çalışalım' diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Evinde uyuyan komşusunun ölmediğini öğrenince üzüldü

1 Evinde uyuyan komşusunun ölmediğini öğrenince üzüldü

İşçileri taşıyan servis ile tır çarpıştı: 7 yaralı

2 İşçileri taşıyan servis ile tır çarpıştı: 7 yaralı

Aksaray'da 7 kişinin yaralandığı kazada 1 kişi hayatını kaybetti

3 Aksaray'da 7 kişinin yaralandığı kazada 1 kişi hayatını kaybetti

Bakan Özlü açıkladı, 'Efteni Gölü projesi tamam'

4 Bakan Özlü açıkladı, 'Efteni Gölü projesi tamam'

Çocuklara doğru beslenme

5 Çocuklara doğru beslenme

New York'ta yangın paniği

6 New York'ta yangın paniği

Akrabaların kavgasında kan aktı: 3 yaralı

7 Akrabaların kavgasında kan aktı: 3 yaralı

Global Girişimcilik Haftası Düzce 2017 etkinlikleri sona erdi

8 Global Girişimcilik Haftası Düzce 2017 etkinlikleri sona erdi

Takla atan araçtan yaralı olarak kurtarıldı

9 Takla atan araçtan yaralı olarak kurtarıldı


SIRADAKİ HABER