HaberlerSamsunspor Teknik Direktör Özköylü kara kara düşünüyor

Samsunspor Teknik Direktör Özköylü kara kara düşünüyor

Teknik Direktör Osman Özköylü, zaten kısıtlı olan kadroda bir de eksik oyuncuların çokluğundan dolayı sıkıntı yaşıyor. Deneyimli teknik adam hafta sonu büyük önem taşıyan maçta Ercan, Canberk ve Zola'dan faydalanamayacak

Samsunspor Teknik Direktör Özköylü kara kara düşünüyor

3 ÖNEMLİ EKSİK
Samsunspor'da Teknik Direktör Osman Özköylü'nün başı sakat ve cazıl oyunculardan dolayı sıkıntıda. Zaten ligde kısıtlı bir kadro ile mücadele eden Kırmızı- Beyazlılar'da Ercan'ın uzun süredir süren sakatlığı ve Canberk'in sürekli nükseden sakatlığına şimdi de Zola'nın cezalı oluşu eklendi. Mustafa Sevgi'nin de sakat olmasına rağmen fedakarca mücadele ettiği düşünülürse, teknik ekip zaten kısıtlı kadrodan 4 önemli oyuncudan istediği gibi faydalanamayacak.

KİM OYNAYACAK?
Kritik Elazığspor maçı öncesi Osman Özköylü'yü de bu durum kara kara düşündürüyor. Deneyimli teknik adamın Canberk'in yerine sağ bekte Halil İbrahim Pekşen'i, orta sahada da Zola'nın yerine Muharrem Efe'yi görevlendirmesi bekleniyor. Dün takım ile birlikte antrenmana çıkan ve uzun süredir sakat olan Ercan'ın riske edilmeyeceği belki kadroda olabileceği de belirtildi. Mustafa Sevgi ise sakatlığına rağmen Elazığspor maçında da forma giyecek.

SIRADAKİ HABER
}