Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü 1 değil 3 istiyor

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü, dünkü taktik antrenmanda, Ümraniyespor deplasmanından bir puan değil, üç puan istediğini açık açık gösterdi.

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü 1 değil 3 istiyor

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, dünkü taktik antrenmanda, Ümraniyespor deplasmanından bir puan değil, üç puan istediğini açık açık gösterdi. Özköylü, oyuncularına sürekli pas yapmaları ve rakibe ön alanda baskı uygulamaları konusunda uyarılarda bulundu

ÖN ALANDA BASKI
Samsunspor'da Ümraniyespor mesaisi dünkü taktik antrenmanla sürdü. İlk yarı bitimine 4 hafta kala en zayıf rakip olarak görülen Ümraniyespor maçında Teknik Direktör Osman Özköylü, 3 puan istiyor. Bunu yaptığı toplantılarla oyuncularına aktaran deneyimli teknik adam, dünkü taktik idmanda bu isteğini ortaya koydu. Taktik antrenmanda Elazığspor 11'inden sadece Muharrem- Zola değişikliği yapan Özköylü, futbolcularına rakibin geriden paslarla çıktığını ve bu bölgeye baskı yapılması gerektiğini söyledi.

GARANTİ PAS
Top kazanıldığında hızlı ve etkili paslarla rakip kaleye gitmeyi planlayan Özköylü, Alperen'in yanına Murat Gürbüzerol ve Mehmet Çakır'ın sürekli destek olarak gelmesi gerektiğini de futbolcularına anlattı.

Antrenman boyunca bu düzenle özellikle hücumda daha etkili olan Samsunspor, güzel ve organize gollere de imza attı. Futbolcularını sürekli 'garanti pas' yapmaları konusunda uyaran Özköylü, çalışmada hata olduğunda hemen maçı durdurarak, sert uyarılarda bulundu.

Selçuk KAYA

 EN ÇOK OKUNANLAR

COŞTU GELİYOR

1 COŞTU GELİYOR

Çok tuhaf

2 Çok tuhaf...

Birlikte başaracağız

3 Birlikte başaracağız

Samsunspor karşılaşmasını Törede izledi

4 Samsunspor karşılaşmasını Töre'de izledi

Samsun aydın bir kent

5 Samsun aydın bir kent

12 ADAMDAN GÖVDE GÖSTERİSİ

6 12. ADAMDAN GÖVDE GÖSTERİSİ

İntihar ciddi bir halk sağlığı sorunu

7 İntihar ciddi bir halk sağlığı sorunu

Fuara ziyaretçi akını

8 Fuara ziyaretçi akını

Kavakta yoğun mesai

9 Kavak'ta yoğun mesai

Amasyada emekli müezzinin ilginç hobisi

10 Amasya'da emekli müezzinin ilginç hobisi


SIRADAKİ HABER