Ordu haber: Altınordu'da beton yola devam

Ordu haber: Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2017-2018 yıllarında 95 km'lik beton yol çalışması yapacaklarını açıkladı.

Altınordu'da beton yola devam

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 92 mahalle muhtarı ile bir araya geldi. Altınordu Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli ve 92 mahalle muhtarı ile birim müdürleri katıldı.
Milletin huzuru ve mutluluğu için çalıştıklarını ifade eden Başkan Engin Tekintaş, dış mahallelerde başlattıkları beton yol çalışmasının 2017-2018 yıllarında da devam edeceğini söyledi.
Başkan Engin Tekintaş, 'Tek hedefimiz var. O da gelecek nesile yaşanabilir bir Altınordu teslim etmektir. Hayata geçirdiğimiz beton yol, sıcak asfalt ve baskı beton kaldırım çalışması bizim gelecek adına yapacağımız çalışmalara ışık tutacak olan çalışmalardır. Bunu başarılı bir şekilde milletimize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 30 Mart yerel seçimlerinde milletimize söz verdiğimiz beton yol çalışmasına 2017-2018 yıllarında da ara vermeden devam edeceğiz. Bizim tek derdimiz millet. Biz milletimizin refahı ve mutluluğu için çalışıyoruz' dedi.

'2017-2018 yıllarında 95 km'lik beton yol yapacağız'
Altınordu Belediyesi tarafından başlatılan beton yol çalışmasına aralıksız devam edeceklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş ' Milletimize verdiğimiz en büyük sözlerden birisi olan beton yol projemize devam ediyoruz. Belediye olarak 2017-2018 yılları içerisinde toplam da 95 Km'lik beton yol çalışmasını hayata geçireceğiz. Dış mahalleler başta olmak üzere yapacağımız bu çalışma neticesinde milletimizin yol problemini ortadan kaldırmış olacağız. Hedefimiz 30 Mart yerel seçimlerinde milletimize verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirmek olacaktır' dedi.

'Belediye-Millet işbirliği ile 25 km'lik beton yol yapacağız'
Beton yol çalışmasında sadece bununla kalmayacaklarını ifade eden Başkan Engin Tekintaş ' Mahalle muhtarlarımız ile görüşeceğiz. Onların talepleri doğrultusunda kendilerine, Belediye-Millet işbirliği ile malzeme desteği vereceğiz. Muhtarlarımız ise bu malzemeleri alarak mahallelerinde ihtiyaç duydukları yollarda beton yol çalışması yapacaklar. Bu projemiz de toplam 25 km'lik bir yol ağını beton ile kaplayacağız' şeklinde konuştu.
2017 Muhtarla istişare toplantısı, daha sonra muhtarların soru ve istekleri ile sona erdi.

Altınordu’da beton yola devamEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da Ramazan'la yollar ayrıldı

1 Samsunspor'da Ramazan'la yollar ayrıldı

Samsun'da kamyon ile tramvay çarpıştı

2 Samsun'da kamyon ile tramvay çarpıştı

AK Parti'den istifa etti... İlçe Başkanı oldu

3 AK Parti'den istifa etti... İlçe Başkanı oldu

Samsun'a yeni atamalar

4 Samsun'a yeni atamalar

Tom Muyters zemin arıyor

5 Tom Muyters zemin arıyor

Asgari ücrete, memura ve emekliye zam

6 Asgari ücrete, memura ve emekliye zam

Samsun'da feci kaza: Yaralılar var

7 Samsun'da feci kaza: Yaralılar var

Samsun'da çeteye baskın: 21 gözaltı

8 Samsun'da çeteye baskın: 21 gözaltı

Samaras son şansını kullanamadı

9 Samaras son şansını kullanamadı

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Benim derdim Giresun maçı'

10 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Benim derdim Giresun maçı'


SIRADAKİ HABER