HaberlerSamsunspor için aşıklar buluşacak

Samsunspor için aşıklar buluşacak

Samsunspor'a destek için Atakum Belediyesi tarafından başlatılan 'Bu Aşkın Kahramanı Sensin' projesinin tanıtımı yapıldı.

Samsunspor için aşıklar buluşacak

AŞIKLAR BULUŞACAK

Samsunspor'a destek için Atakum Belediyesi tarafından başlatılan “Bu Aşkın Kahramanı Sensin” projesinin tanıtımı yapıldı. 8 milyon 500 bin TL'lik gelir sağlanması planan projede Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "14 Şubat akşamı tüm aşıklar buluşacak"dedi. Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda yapılacak olan geceyi ise Haberaks Tv ve Haberradyo ortak olarak canlı yayınlayacak


155 BİN FORMA HEDEFİ
Samsunspor'a destek için Atakum Belediyesi tarafından başlatılan “Bu Aşkın kahramanı Sensin” projesinin basın toplantısı yapıldı. Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleşen toplantıya Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda proje hakkında konuşan Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, “Şehrin her biriminin Samsunspor’a destek konusunda ne kadar çaba sarf ettiğini görüyoruz ve bununla mutlu oluyoruz"dedi.

HABERAKS VE HABERRADYO CANLI VERECEK
Tutu ayrıca, "Biz yöneticilere ve bu takımı sevenlere düşen görev, kulübe destek vererek başarıyı yakalamamıza katkı sağlamak olmalıdır. Atakum Belediyesi tarafından başlatılan proje bizim çok değer verdiğimiz bir projedir. Bu nedenle İshak Taşçı Başkanıma çok teşekkür ediyorum. Sloganda da olduğu gibi 155 bin Samsunspor sevdalısının desteğiyle kulübün büyük sorunlarına katkı sağlanacağına inanıyorum"diye konuştu. Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda yapılacak olan gece ayrıca Haberaks Tv ve Haberradyo tarafından 19.00 itibariyle ortak canlı yayınla paylaşılacak.

AŞIKLAR BULUŞACAK
Projenin Samsunspor’a büyük bir katkısı olacağını dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Bizim Samsunspor’a olan sevdamızı tetikleyen en büyük faktör Samsunspor Kulüp Başkanı Erkut Tutu’nun sergilediği tutumdur. Atakum Belediyesi olarak başlattığımız projenin asıl sahibi Samsunspor taraftarlarıdır. Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç ve Samsun Valimiz İbrahim Şahin’den aldığımız destek sayesinde bu projeyi oluşturduk. 14 Şubat akşamı Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda gerçekleşecek olan projemize Samsun halkının sahip çıkacağına inanıyorum. Bu şehrin kahramanı Samsunspordur. Samsunspor’un kahramanı da taraftarlarıdır. İnşallah aşk ile sahibi 14 Şubat akşamı buluştuğunda, Samsunspor’a ciddi anlamda destek gelecektir” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}