Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Dekoratif aydınlatmada öncü: 'Eymen Abajur'

Kurulduğu 2009 yılından bu yana özellikle dekoratif aydınlatmada söz sahibi olan Eymen Abajur&Avize, sıradışı ürünleriyle 'Samsun EV'leniyoruz 2017 Fuarı'nda da dikkat çekiyor

Dekoratif aydınlatmada öncü: 'Eymen Abajur'


Samsun'da 2009 yılında kurulan Eymen Abajur&Avize, farklı tarz ürünleriyle dikkat çekiyor. 'Samsun EV'leniyoruz 2017 Fuarı'nda yer alan ve fuarın en çok dikkat çeken stantlarından biri olan Eymen Abajur- Avize'nin sahibi Tuğrul Yılmaz, ürünlerinin Mersin'den Erzurum'a; Van'dan İstanbul'a kadar bayilikleri aracılığıyla birçok yere gittiğini ifade etti.

YAŞAM ALANLARINI
AYDINLATIYORUZ
Firma hakkında bilgi veren eymen Abajur&Avize sahibi Tuğrul Yusuf Yılmaz, "Sektörün içindeydim ve bu eksikliği gördüm. Çizimleri kendim yapıyorum. 1-2 aplikle başlayayım dedim, baktım beğenildi ve talep geldi. Sonra işi büyütmeye kadar verdim. 2009 yılında Eymen Abajur-Avize'yi kurduk. Kurulduğumuzda ilk olarak abajur ve lambaderle başladık. Daha sonra avize işine de girdik. Genellikle yaşam alanlarını aydınlatıyoruz. Büyük oteller, restoranlarla çalışıyoruz. Kişiye özel tasarımlar yapıyoruz. Tasarımlarımız sıradışı ürünler. Bu tarz ürünleri Türkiye'da sayılı kişiler yapıyor. Karadeniz'de de tekiz, fakat Türkiye'nin her yerine ürün gönderiyoruz. Bayiliklerimiz var. Mersin'den Erzurum'a; Van'dan İstanbul'a kadar birçok yerde bayilerimiz var" diye konuştu.

HER ŞEY BİZE
MALZEME OLUYOR
Ürünlerinin şaşırtıcı ürünler olduğunu ifade eden Yılmaz, "İnsanlarımız bu tarz ürünlerle çevrelerindeki insanları şaşırtmayı seviyor. Günümüzde insanlar klasiğin dışına çıkmayı seviyor. Örneğin taşlı avize işi ortadan kalktı. Ampullerde bile farklılık var artık. Bizim ürünlerimizde led ışıklandırma var. Çok az elektrik harcıyor. Şunu da ifade etmek isterim, bizim ürünlerimiz çok fazla aydınlatma sağlamaz. Dekoratif aydınlatma çünkü. Dekoratif aydınlatma ürünlerinde aradıklarını bizde bulmaları mümkün. Her tür malzeme bizim ürün kaynağımız olabiliyor. Örneğin bisiklet jantından doğalgaz borusuna kadar her şeyi dekoratif olarak lamba haline getirebiliyoruz" dedi.

GAYET GÜZEL BİR ORTAM
Fuarla ilgili de konuşan Yılmaz, "Bu tarz bir fuar ilk kez düzenleniyor. İlk olmasına rağmen bizce gayet güzel geçiyor. Evli olanlar ve evlilik planları yapanlar için gayet güzel bir ortam. Burada kendilerine fikir olabilecek birçok ürün sergileniyor. Ben insanların burayı kesinlikle görmelerini tavsiye ediyorum. Önümüzdeki ay da yine burada mobilya fuarında olacağız. Herkesi davet ediyoruz" diye konuştu.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda herkesin yüzü gülecek

1 Samsunspor'da herkesin yüzü gülecek

Samsunun o ilçesi doğalgaza kavuşuyor

2 Samsun'un o ilçesi doğalgaza kavuşuyor

Samsunda o ilçeye fındık entegre tesisi

3 Samsun'da o ilçeye fındık entegre tesisi

YANLIŞLIKLAR

4 YANLIŞLIKLAR...

Bahçeliye Samsundan anlamlı hediye

5 Bahçeli'ye Samsun'dan anlamlı hediye

Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtını kimin yapacağı önemli değil

6 Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtı'nı kimin yapacağı önemli değil

Samsun Limanının tarihi yazılacak

7 Samsun Limanı'nın tarihi yazılacak

Samsunsporda galibiyet planları

8 Samsunspor'da galibiyet planları

 Samsundaki Marksist Leninist operasyonunda flaş gelişme

9 Samsun'daki Marksist Leninist operasyonunda flaş gelişme!

Samsunda Uluslararası Arkeoloji Sempozyumu hazırlıkları

10 Samsun'da Uluslararası Arkeoloji Sempozyumu hazırlıkları


SIRADAKİ HABER