Banjo Wedding Park'a yoğun ilgi

Atakent sahili üzerinde, denize sıfır konumda seçkin organizasyonlara ev sahipliği yapan Banjo Wedding Park ve çözüm ortağı Prestij Organizasyon, TÜYAP Samsun EV'leniyoruz Fuarı'nda açtıkları stantla büyük beğeni topladı

Banjo Wedding Park'a yoğun ilgi

Mükemmel düğünlerin adresi Banjo Wedding Park ve çözüm ortağı Prestij Organizasyon TÜYAP Samsun EV’leniyoruz Fuarı’nda açtıkları muazzam stantla göz doldurdu.  Büyük beğeni toplayan standın titiz bir çalışmanın ürünü olduğunu söyleyen Banjo Wedding Park Sahibi Bedirhan Taner, TÜYAP EV’leniyoruz Fuar’ı, Samsun için çok önemli. Bu fuarı gerçekleştiren TÜYAP’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

FARKIMIZI ORTAYA KOYUYORUZ

Banjo Wedding Park hakkında bilgi veren Taner, “2013 yılında kurduğumuz işletmemizde 500 ve 250 kişilik olmak üzere iki salonumuz bulunuyor. Düğünden nişana, sünnetten toplantılara, kokteylden doğum günlerine kadar her alanda hizmet veriyor her türlü ayrıntıyla ilgileniyoruz. Prestij Organizasyon ile yaptığımız çözüm ortaklığı sayesinde farkımızı ortaya koyuyoruz. Misafirlerimize sadece, bulunduğu güzel ortamın tadını çıkarmak kalıyor ” diye konuştu.

OLDUKÇA İDDİALIYIZ

EV’leniyoruz Fuarı’nda iddialı bir stant açtıklarını kaydeden Banjo Wedding Park İşletme Müdürü Bülent Tanrıverdi, “TÜYAP, sektörde neler yapılabildiğini görmemiz adına çok güzel bir işe imza attı. EV’leniyoruz Fuarı bizim için çok güzel ve dolu dolu geçiyor. Bu konuda çok iddialıyız. Bizler Banjo Wedding Park olarak farklı bir konsept ve anlayış ile Samsun’da düğün salonu değil, düğün organizasyonu yapmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti için azami çaba sarf ediyoruz”   şeklinde konuştu.

HER TÜRLÜ ORGANİZASYONDA YANINIZDAYIZ

Prestij Organizasyon’un sahibi Ayşe Adalı ise, Banjo Wedding Park ile çözüm ortaklığı yapmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “Prestij Organizasyon olarak 2005’ten beri faaliyette olan bir firmayız.  Açılış, düğün, nikah, firma yemekleri, matine, iş yemekleri gibi muhteşem organizasyonlar gerçekleştirerek, üstlendiğimiz organizasyonlarda süslemeden sanatçıya kadar her türlü ayrıntıyla ilgileniyoruz. Kişiye özel çalışmalar da yaptığımız işletmemizde 3 bin kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Kaliteli hizmeti profesyonel ekibimizle müşterilerimizle buluşturuyoruz” dedi.

Ayşe KUŞCU 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da şok intihar! Cezaevinde mahkum kendini astı...

1 Samsun'da şok intihar! Cezaevinde mahkum kendini astı...

Sürpriz yapacak

2 Sürpriz yapacak

FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

3 FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

Samsun'da Cumhurbaşkanı'na hakaret

4 Samsun'da Cumhurbaşkanı'na hakaret

Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

5 Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

Samsun'da çakmak kavgasında kan aktı: 2 yaralı

6 Samsun'da çakmak kavgasında kan aktı: 2 yaralı

Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

7 Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

8 Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

Ağır ceza geliyor

9 Ağır ceza geliyor

Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

10 Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar


SIRADAKİ HABER