HaberlerGüneşin Kızları son bölüm izle

Güneşin Kızları son bölüm izle

Güneşin Kızları son bölünü izlediniz mi? Dün gece yayınlanan 33. bölümde neler oldu?

Güneşin Kızları son bölüm izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları son bölümünde neler oldu? Dün gece yayınlanan 33. bölümde neler oldu? 

Pazartesi gecelerinin merakla beklenen reyting rekortmeni dizisi Güneşin Kızları'nda olaylar yine bitmiyor. Haluk'un hedefinde ise bu kez Ali ve Selin var.

Güneşin Kızları dizisinin son bölümünü yayıncı şirket olan Kanal D'de ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Dizinin son bölümü olan 33. bölümüne Kanal D'nin resmi internet adresinde diziler kategorisinden Güneşin Kızları bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yayıncı şirketin dizinin son bölümüyle alakalı yaptığı açıklaması ise söyle: 

Güneş ve kızların otelde kalmaya başlamasıyla, Haluk dağılmıştır. Kimseyi görmek istememektedir. Bu sırada tutmuş olduğu dedektif, Ali ile Selin’in ilişkisi olduğunu belgeleyen fotoğrafı Haluk’a gösterir. Ali, ilişkisinin arkasında durur. Selin’den ayrılmayacağını söyler. Selin, Ali’nin babasıyla olan ilişkisinin yeniden bozulmasını istemez.

Nazlı’nın mutsuz olmasına dayanamayan Selin, Tuğçe ile beraber bir plan yapar. Okul sonrası bowling oynamaya, Yiğit’i de çağırırlar. Ali de haberi olmadan Savaş'ı çağırınca ortam gerilir. Savaş bir kenarda durup Yiğit’in Nazlı’yla flörtünü izlemeyecek, buna izin vermeyecektir.

SIRADAKİ HABER
}