Eski sevgiliden Ferman Toprak'a yaptığı şantajın gerekçesi

'Hayatı tespih yapmışım' adlı şarkısı ile tanınan Ferman Toprak'ın eski sevgilisi yaptığı çıplak fotoğraflı şantajın gerekçesini açıkladı.

Eski sevgiliden Ferman Toprak'a yaptığı şantajın gerekçesi

"Hayatı tespih yapmışım" isimli şarkısı ile bir anda şöhreti yakalayan Ferman Toprak'ın eski sevgilisi Türkan K., sanatçıya yaptığı çıplak fotoğraflı şantaj nedeniyle 5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak.

Ferman Toprak, bir yıl önce sahne aldığı mekânda tanıştığı Türkan K. ile birlikte olmaya başladı. Ancak ayrıldıktan sonra Ferman Toprak 100 bin dolar vermezse çıplak fotoğraflarını medyaya vermekle tehdit eden eski sevgilisiyle başı belaya girdi.

Ferman Toprak, bir müddet sonra Türkan K.'den ayrılıp başka bir kişi ile nişanlandı. Bu duruma öğrenip hırs yapan eski sevgili Türkan K., Ferman Toprak'ın çıplak ve uyur vaziyetteki fotoğraflarını ünlü sanatçıya göndererek fotoğrafları basına sızdırmakla tehdit etti. Aile ve sanat hayatını bozacağını söyleyerek Ferman Toprak'tan 100 bin dolar isteyen genç kadın, bu isteğini kabul etmeyen ünlü sanatçıya bu kez de hakaret içerikli mesajlar göndermeye başladı.

 Ferman Toprak, bu durum karşısında savcışığa giderek şantaj yoluyla kendisinden para isteyerek hakaret eden eski sevgilisinden şikâyetçi oldu. Savcılık başlattığı soruşturmayla FermanToprak'a tehdit ve hakaret içerikli mesajların Türkan K.'nin annesine ait telefondan atıldığı belirlendi.

Ferman Toprak'ın eski sevgilisi Türkan K. kendini şöyle savundu:

Ferman Toprak'ın iddia ettiği gibi sadece cinsel birliktelik yaşamıyorduk. Ben onu seviyordum. Fakat beni terk etti. Başka biriyle nişanlanınca dayanamadım. Canını yakmak istedim. Pişmanım. Uzlaşmak istiyorum.

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da kanlı düğün!

2 Samsun'da kanlı düğün!

Engin İpekoğlu: 'Bu sonuç bizi üzmüyor'

3 Engin İpekoğlu: 'Bu sonuç bizi üzmüyor'

Samsun'da şüpheli ölüm

4 Samsun'da şüpheli ölüm

Test edildi, onaylandı

5 Test edildi, onaylandı

Samsunlu futbolcunun mutlu günü

6 Samsunlu futbolcunun mutlu günü

'Neden ben' diye sormak!

7 'Neden ben' diye sormak!..

Eski vekile ihraç talebi

8 Eski vekile ihraç talebi

Samsun'da silahlı saldırı!

9 Samsun'da silahlı saldırı!

Samsunspor puanı kurtardı

10 Samsunspor puanı kurtardı


SIRADAKİ HABER