HaberlerMalatya HaberleriEvkur Yeni Malatyaspor'da Başkan Gevrek, Antalya kampını ziyaret etti

Evkur Yeni Malatyaspor'da Başkan Gevrek, Antalya kampını ziyaret etti - Malatya Haberleri

Evkur Yeni Malatyaspor'un Başkanı Adil Gevrek, 'Yolumuza devam etmemiz için, şampiyonluk için bu maçı mutlaka kazanmalıyız. 17 bin kişilik Başakşehir Stadı'na tüm Malatyalı hemşerilerimizi bekliyorum' dedi.

Evkur Yeni Malatyaspor'da Başkan Gevrek, Antalya kampını ziyaret etti

Şanlıurfa maçına Antalya'da hazırlanan Evkur Yeni Malatyaspor'da kampı ziyaret eden Kulüp Başkanı Adil Gevrek, takımın son durumu ve şampiyonluk şanslarıyla ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Balıkesir maçından sonra mesafenin uzunluğunu göz önüne alıp, Antalya'da kamp yapmanın daha uygun olduğunu düşündüklerini belirten Gevrek, 'Bugün takımımızın kampını ziyarete geldik. Biliyorsunuz önümüzde Şanlıurfa maçı var. Pazartesi günü zaman kısıtlı olduğu için Malatya'ya dönmedik. Antalya'da kamp yapıyoruz. Tabi Balıkesir maçının son dakikasında yediğimiz gol biraz moralleri bozdu ama şuan takımımızın morali gayet iyi. Birlik beraberlik ortamı var. Bizde futbol şube sorumlumuz ile birlikte takımımızı ziyaret ettik. Gerçekten birlik beraberlik ve bu havayı görünce mutlu olduk. İnşallah Cumartesi günü 18.30'da Başakşehir Stadı'nda Şanlıurfaspor ile karşılaşacağız. Tabi bizim orada mutlak parolamız galibiyet. Yolumuza devam etmemiz için, şampiyonluk için bu maçı mutlaka kazanmalıyız. 17 bin kişilik Başakşehir Stadı'na tüm Malatyalı hemşerilerimizi bekliyorum. Taraftar bizim için çok önemli. Passolig satışlarımız başladı. Cuma gününe kadar inşallah Passolig ve bilet satışımız devam edecek. Cumartesi günü sadece bilet satışı yapılacak. Passoligi olmayan taraftarlarımız için gişeler Cuma günü saat: 10.00'a kadar açık olacak. Vodofone Arena'da biliyorsunuz 13 tane gişe vardı. 13 gişe açmamıza rağmen ciddi bir yoğunluk vardı. Burada 6 tane gişe var. Cumartesi günü sadece bilet satışı olacak. Taraftarımız o günde erkenden gelip biletlerini alsın lütfen' diye konuştu.

Evkur Yeni Malatyaspor’da Başkan Gevrek, Antalya kampını ziyaret etti

SIRADAKİ HABER
}