Henüz hiçbir şey bitmiş değil

Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır, ' Önümüzde 14 maç var. Bu 42 puan yapar. Henüz hiçbir şey bitmiş değil' dedi.

Henüz hiçbir şey bitmiş değil

Karşıyaka maçında talihsizlik, şansızlık ve beceriksizlik yaşandığına dikkat çeken Korukır, "Umutsuzluğumuz yok. Önümüzde 14 maç var. Bu 42 puan yapar. Henüz hiçbir şey bitmiş değil. Ne Play-Off umutlarını tükettik ne de küme düşme endişemiz var. Bu korkuyu yaşamıyoruz. Sadece peş peşe galibiyetler elde etmemiz lazım" dedi


ŞANSSIZLIK, BECERİKSİZLİK, TALİHSİZLİK
Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır, umut dolu açıklamalarda bulundu. Karşıyaka maçını değerlendiren Korukır, "Futbolcularımın hakkını yememek lazım. 70 dakika iyi oynadılar açıkçası. Ama böyle bir maçtan sonra mağlup olmamamız gerekirdi. Hepimiz bundan ders çıkaracak. Bir şanssızlık, becerisizlik ve talihsizlik var. Açıkçası bizim de beceriksizliğimiz var. Demek ki biz de eksiklik yapmışız" dedi


KORKU YAŞAMIYORUZ
Ligin çok zorlu geçtiğini ve sonuna kadar mücadelelerini sürdüreceklerini vurgulayan Korukır, "Önümüzde 14 maç var. Bu 42 puan yapar. Hepsine talibiz. Dolayısıyla henüz hiçbir şey bitmiş değil. Ne Play-Off umutlarını tükettik ne de küme düşme endişemiz var. Bu korkuyu yaşamıyoruz. Peş peşe galibiyetler elde etmemiz lazım. Bunun başlangıcını Karşıyaka maçında yapmak istiyorduk, olmadı. Sonuna kadar mücdelemiz devam edecek" diye konuştu.

HEDEF GALİBİYET
Şanlıurfaspor maçında hedeflerinin 3 puan olduğunu dile getiren tecrübeli teknik adam, "Şanlıurfaspor ile çok zor bir maç oynayacağız. Sezon başında o takımın başında ben vardım. Şimdi Şanlıurfaspor, transferleriyle baştan aşağıya değişti. Biz de iyi takımız. Alacağımız sonuçlarla bunu göstereceğiz. Hedefimiz deplasmandan üç puanla dönmek ve bunu başaracak kaliteye sahibiz " dedi.

Muhammet ÇAVUŞOĞLU

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da Angan geri dönüyor

1 Samsunspor'da Angan geri dönüyor

Samsun'da hayaller gerçek oldu

2 Samsun'da hayaller gerçek oldu

Samsunspor'da Samaras büyüledi

3 Samsunspor'da Samaras büyüledi

Vali Güzeloğlu, hasret giderdi: 'Samsun'u çok özledim'

4 Vali Güzeloğlu, hasret giderdi: 'Samsun'u çok özledim'

Samsun'da hava sıcaklıkları artacak

5 Samsun'da hava sıcaklıkları artacak

Samsunspor'da Ayite çok üzgün

6 Samsunspor'da Ayite çok üzgün

Yıldıray Baş'a güvenoyu

7 Yıldıray Baş'a güvenoyu

Jandarma, yolcu otobüsündeki iki yolcuda eroin ele geçirdi

8 Jandarma, yolcu otobüsündeki iki yolcuda eroin ele geçirdi

Cemil İpekçi açıkladı: Azra gelinliğini parçaladı

9 Cemil İpekçi açıkladı: Azra gelinliğini parçaladı

Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu: 'Futboldan memnun kaldık'

10 Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu: 'Futboldan memnun kaldık'


SIRADAKİ HABER