Malatya haber: Ankara MASTÖB'den Evkur Yeni Malatyaspor'a destek

Malatya haber: Evur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetim kurulu üyeleri, MASTÖB Ankara şubesinin kahvaltılı istişare toplantısında buluştu.

Ankara MASTÖB'den Evkur Yeni Malatyaspor'a destek

MASTÖB Genel Başkanı ve Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıya Malatya'nın eski Valisi Saffet Arıkan Bedük, Malatyaspor eski Başkanı Coşkun Ünal, Mahmut Suat Uzun, Bahattin Atilla ve Ankara'da bulunan STK başkanları katıldı.
Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek yaptığı konuşmada, Evkur Yeni Malatyaspor olarak iyi yolda olduklarını söyleyerek, 'Takımımız haftalar ilerledikçe daha da iyi sonuçlar alarak hak ettiği yere gelecektir. Taraftarlarımız takımlarına desteklerini esirgemesinler bu takım seri galibiyetler alarak üst sıralara tırmanacaktır. Bize her zaman destek olan başta MASTÖB Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu ve yönetimine, Ankara'daki tüm Malatyalılara ve değerli bürokrat ve iş adamlarımıza çok teşekkür ediyorum' dedi.
MASTÖB Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu ise, 'Evkur Yeni Malatyaspormuzun başarılı olması için her bir bireye önemli görevler düşüyor. Ne yazık ki kenarda durup başarısız sonuçlar almasını bekleyen sözde Malatyalı tipler var pusuda yatıyor onlar pusuda yatanları yazmamıza gerek yok onlar yatmaya devam etsin biz takımımız yense de yenilse de yanındayız geçmiş de olduğu gibi çünkü biz Malatyasporluyuz' diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

5.0 büyüklüğündeki deprem Arıcılar'ı vurdu

1 5.0 büyüklüğündeki deprem Arıcılar'ı vurdu

Isparta'daki 'şehir magandası' kıskıvrak yakalandı

2 Isparta'daki 'şehir magandası' kıskıvrak yakalandı

Başkan Atabay'ın Öğretmenler Günü mesajı

3 Başkan Atabay'ın Öğretmenler Günü mesajı

İzmir'de işlenen cinayetin zanlıları Bodrum'da Özel harekat polislerince yakalan

4 İzmir'de işlenen cinayetin zanlıları Bodrum'da Özel harekat polislerince yakalan

Maltepe'de silahlı iş yeri baskını; 1 yaralı

5 Maltepe'de silahlı iş yeri baskını; 1 yaralı

Şenol Güneş'ten Qarabağ Kulübü'ne ziyaret

6 Şenol Güneş'ten Qarabağ Kulübü'ne ziyaret


SIRADAKİ HABER