HaberlerYabpa ailesi tiyatroda

Yabpa ailesi tiyatroda

Yabpa Akademi Yönetim Kurulu, sporcular ve aileleri, Samsun Seyir Tiyatrosu'nun sergilediği 'Bu Terste Bir İşlik Var' isimli iki perdelik komedi oyunu izledi

Yabpa ailesi tiyatroda

GELENEKSEL ETKİNLİK

Samsun amatör futbolunun önemli camialarından Yabpa (Yabancılar Pazarı) Akademi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği tiyatro etkinliğinde biraraya geldi. Lovelet Sahnesi'nde gerçekleştirilen oyuna kulüp başkanı Ali Akyüz, yönetim kurulu üyeleri, antrenörler, sporcular ve aileleri katıldı. Genel sanat yönetmenliğini Öner Yıldırım'ın yaptığı, Samsun Seyir Tiyatrosu'nun "Bu Terste Bir İşlik Var" isimli iki perdelik komedi oyunu, izleyenler tarafından tam not aldı.

YABPA'YA TEŞEKKÜR

Yabpa Akademi'ye sanata ve sanatçıya desteklerinden dolayı teşekkür eden Samsun Seyir Tiyatrosu Sahibi ve Oyunun Genel Sanat Yönetmeni Öner Yıldırım, başkan Ali Akyüz'e hediye takdim etti. Samsun'da faaliyet gösteren insanlar olarak, şehre borçlu olduklarını belirten Akyüz, "Yabpa ailesi olarak, hem sportif hem de sosyal anlamda Samsunumuza katkı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu güzel oyunda emeği geçen Yıldırım ve oyuncu kadrosuna teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Tugay BAŞSAN

SIRADAKİ HABER
}