'MODANIN YILDIZI'NI SEÇTİLER

Moda dünyasının ünlü isimleri Raşit Bağzıbağlı, Gül Gölge Saygı ve Özge Ulusoy, 'Modanın Yıldızı Sensin!' yarışmasının jürisi oldu.

'MODANIN YILDIZI'NI SEÇTİLER

Moda dünyasının ünlü isimleri Raşit Bağzıbağlı, Gül Gölge Saygıve Özge Ulusoy, önceki akşam Ankara’nın gözde alışveriş merkezi GordionAVM’nin ev sahipliğinde  moda tasarım alanındaki gizli yeteneklerin kıyasıya yarıştığı “Modanın Yıldızı Sensin!” yarışmasının jürisi oldu. Görkemli galanın sunuculuğunu ise Seray Sever üstlendi. Yarışmaya katılan 619 kişiden toplam 1.149 çizimi değerlendiren jüri üyeleri final gecesinde ilk üç ismi açıkladı. ilk 3’e  giren isimler şöyle sıralanıyor: Mehmet Karadağ, Hilal Kuşçu ve Dilay Demirbaş. Yarışmayı birincilikle bitiren Mehmet Karadağ, çeşitli hediyelerin yanı sıra Raşit Bağzıbağlı‘nın atölyesinde 1 ay süresince staj yapma imkanına da sahip oldu. Modanın Yıldızı Sensin yarışmasının Jüri başkanı Raşit Bağzıbağlı yarışmayla ilgili şunları söyledi; Çok heyecan verici bir süreç oldu, 1.000’e aşkın başvuru aldık.Hepsini tek tek inceledim. Kimsenin hakkının yemek istemedim. Sonuçta doğru bir seçim yaptığımı düşünüyorum” dedi.

29 EKİM COŞKUSU PAMELA İLE KUTLANDI  

Görkemli gala gecesinin sonunda 10. Yıl Marşı’yla sahneye çıkan Pamela, izleyicilere coşkulu dakikalar yaşattı. Finalistler, jüri üyeleri, mankenler ve  AVM ziyaretçilerinden oluşan kalabalık bir grup sahnede söylenen marş ve Türk Bayrakları eşliğinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı. 

 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da belediye işçisiden kız çocuklarına taciz

1 Samsun'da belediye işçisiden kız çocuklarına taciz

İkisi de sakat

2 İkisi de sakat

Af umudu...

3 Af umudu...

Samsun'un ilçelerine kar uyarısı

4 Samsun'un ilçelerine kar uyarısı

Samsun'da öğretmene FETÖ'den hapis cezası

5 Samsun'da öğretmene FETÖ'den hapis cezası

Samsunspor'dan taktik prova

6 Samsunspor'dan taktik prova

Samsun AK Parti'de kongre heyecanı

7 Samsun AK Parti'de kongre heyecanı

Yardım için okul arıyorlar

8 Yardım için okul arıyorlar

Samsun Valisi Osman Kaymak: Her zaman yanınızdayız

9 Samsun Valisi Osman Kaymak: Her zaman yanınızdayız

Çakır: 'Biz gülersek şehir de gülüyor'

10 Çakır: 'Biz gülersek şehir de gülüyor'


SIRADAKİ HABER