HaberlerBursa HaberleriNarko-Tem Whatsapp ihbar hattı ile uyuşturucuya bir darbe daha

Narko-Tem Whatsapp ihbar hattı ile uyuşturucuya bir darbe daha - Bursa Haberleri

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kurulan Narko-Tem Whatsapp ihbar hattından gelen mesajı değerlendiren polis ekipleri 6 şüpheliyi yakaladı.

Narko-Tem Whatsapp ihbar hattı ile uyuşturucuya bir darbe daha

Edinilen bilgiye göre, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik operasyon düzenledi. Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narko-Tem Whatsapp ihbar hattına gelen bir mesajı değerlendiren polisler, Osmangazi ilçesinde O.Ç, T.G, TT isimli şahısları uyuşturucu madde bulundurmak suçundan yakaladı. Üzerinden bir miktar bonzai çıkan şahısların sorgusunda polis İ.E. isimli şüpheliye ulaştı. Şahsın üzerinde çok miktarda 'çıkı' diye tabir edilen satışa hazır bonzai ele geçirildi.
Narkotik ekipleri Yıldırım ilçesinde 'kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak' suçundan Y.K metamfetaminle yakalandı. Yapılan sorgunun ardından uyuşturucuyu P.K isimli şüpheliden temin ettiğini öğrenen polis, düzenlediği operasyonla P.K'yi de yakaladı. Yakalanan 6 kişiden 4'ü hakkında 'kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak' suçundan adli işlem yapıldı. İ.E ve P.K. ise 'uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan gözaltına alındı. Zanlılar adliyeye sevk edildi.

SIRADAKİ HABER
}