HaberlerAnlamlı kupa Atakentspor'un

Anlamlı kupa Atakentspor'un

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Yenidoğanspor Antrenörü Hasan Cemalettin Ağırbaş anısına düzenlenen kupayı, finalde Karasamsunspor'u 3-0 mağlup eden Atakentspor kazandı

Anlamlı kupa Atakentspor'un

EN İYİ OYUNCU BERKAY

Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) ve TFF Samsun İl Temsilciliği tarafından, Samsun amatör futbolunda ve Yenidoğanspor'da antrenörlük yapan Hasan Cemalettin Ağırbaş anısına gerçekleştirilen anlamlı turnuva sona erdi. Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden spor adamı Ağırbaş'a vefa niteliği taşıyan organizasyonun finalinde, Atakentspor ve Karasamsunspor U19 takımları karşı karşıya geldi. İlkadım Suni Çim Saha'daki maçta rakibini Mert, Emre ve Sefa'nın golleriyle 3-0 deviren Atakentspor, şampiyonluğa ulaştı. Turnuva sonunda düzenlenen törende, takımlar kupalarına ve final maçının en iyi oyuncusu seçilen Berkay İrice ödülüne kavuştu.

60 YILLIK SPOR ADAMLIĞI

TFF Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut, turnuvanın Samsun amatör futboluna değerli katkıları olan Ağırbaş'ı yad etmek için düzenlediklerini söyledi. TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven ve Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, Hasan Cemalettin Ağırbaş'a vefa plaketini oğlu Hakkı Demirbaş'a takdim etti. Yenidoğanspor Başkanı Mehmet Taşcan, 60 yıllık arkadaşı anısına gerçekleştirilen turnuvayı düzenleyenlere teşekkür ederek, "Kulübümüzün kurucu hocalarından Hasan Cemalettin Ağırbaş, Samsun futboluna yıllarca hizmet verdi. Hastalanana kadar futbol ile içi içe bir yaşam sürdürdü. Bu turnuvayı düzenleyenlere teşekkür ederim" diye konuştu.

Tugay BAŞSAN

SIRADAKİ HABER
}