HaberlerBilecik HaberleriBasketbol Takımı Yardımcı Antrenörü Uysal, taraftarları destek için salonlara da

Basketbol Takımı Yardımcı Antrenörü Uysal, taraftarları destek için salonlara da - Bilecik Haberleri

Bilecik Belediyespor Basketbol Takımı Yardımcı Antrenörü Cemal Uysal, bu pazar günü gerçekleştirilecek olan karşılaşma için taraftarları salonlara davet etti.

Basketbol Takımı Yardımcı Antrenörü Uysal, taraftarları destek için salonlara da

Bilecik'i basketbolda temsil eden Bilecik Belediyespor Basketbol Takımı, bu hafta Şanlıurfa Haliliye Belediyespor Takımı ile karşı karşıya gelecek. Bilecik Belediyespor Basketbol Takımı Yardımcı Antrenörü Cemal Uysal, karşılaşma hakkında yaptığı değerlendirmede, 'Belediye Basketbol takımımız ile Şanlıurfa ekibi Haliliye Belediyespor Basketbol takımı ile bu pazar günü saat: 15.00'te Karasu Mevki Spor Salonunda mücadeleye çıkacağız. Ekip olarak gerekli hazırlık çalışmalarımızı yaptık. Bununla birlikte şu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün taraftarlarımızı yine destek için salonlara bekliyoruz' ifadelerini kullandı.
Öte yandan, antrenör Cemal Uysal açıklamasında ayrıca her hafta olduğu gibi bu hafta da Bilecik Belediyesi tarafından Belediye Kültür Sitesi üzerinden saat 14.00 itibariyle araçların kaldırılacağı bilgisini verdi.

Basketbol Takımı Yardımcı Antrenörü Uysal, taraftarları destek için salonlara da

SIRADAKİ HABER
}