HaberlerSamsunspor HaberleriKara kara düşünüyor

Kara kara düşünüyor - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Adanaspor maçı öncesi Çağrı'nın kart cezalısı, Ramazan, Ayite, Abdülkerim, Ufuk, Kenan ve Angan'ın da büyük küçük sakatlıkları olması nedeniyle bir hayli sıkıntılı

Kara kara düşünüyor

ÇAĞRI CEZALI

Kırmızı- Beyazlılarda Adanaspor mesaisi sürüyor. Ancak takımda sakat ve cezalı oyuncuların çokluğu Teknik Direktör Engin İpekoğlu'nu kara kara düşündürüyor. Çağrı Ortakaya bu mücadele kart cezalısı olduğu için forma giyemeyecek. Yine Çağrı'nın partneri Kenan Karışık'ın da sakat olması en çok orta saha ikilisinin olduğu bölgeyi etkileyecek. Sağlık ekipleri Kenan'ı yetiştirmeye çalışırken, Kenan'la Gökay ikilisi orta sahanın göbeğinde mücadele edecek. Kenan'ın olmama durumuna göre ise forma Ercan Yazıcı'da.

SON DURUM NE?

Ufuk Budak ve Abdülkerim Bardakçı'nın ufak tefek sakatlıkları var. Ancak her iki oyuncunun da Adanaspor maçında forma giymesi bekleniyor. Takıma dün katılan Angan'ın da hafta sonuna kadar oynayacak duruma gelmesi ve görev verildiği takdirde forma giyeceği ifade edildi. En büyük sorun ise Ayite ve Ramazan olarak gösteriliyor. Ayite önceki gün düz koşu yaparken, bu oyuncunun Adanaspor maçında 90 dakikayı çıkaramayacağı öğrenildi. Yine sakatlığı bulunan Ramazan'ın da kadroda yer alabileceği ifade edildi.

SIRADAKİ HABER
}