HaberlerBadmintonda Canik marka

Badmintonda Canik marka

Samsun Canik Belediyespor Kulübü'nün Badminton Türkiye ve Balkan Şampiyonu genç sporcuları, Türkiye Şampiyonası öncesi Canik Belediye Başkanı Başkan Osman Genç'i ziyaret ederek, kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Badmintonda Canik marka

Samsun Canik Belediyespor Kulübü'nün şampiyon sporcuları yeni başarılar elde etme peşinde. Ulusal ve uluslararası bir çok şampiyonada Türkiye ve Balkan Şampiyonlukları bulunan Anıl Ulaş Atan, Miraç Kantar, Elmas Nur Şencan, Arda Atan ve Kerem Avu 25 Kasım'da Ankara'da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası'nda da yeni madalyalar kazanmayı hedefliyor. Genç badmintoncular, şampiyona öncesi antrenörleri Ömer Aydoğmuş ile birlikte kendilerine destek veren Başkan Osman Genç'i ziyaret ederek teşekkür etti.

TÜM İMKANLAR SAĞLANIYOR

Genç sporcuları bugüne kadar elde ettikleri başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Osman Genç, "Genç sporcularımız bugüne kadar Samsun Canik Belediyespor takımımızı başarıyla temsil ederek göğsümüzü kabarttı. Onlar Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezimizde yıllardır sevgiyle, alın teriyle yoğruldular ve ilçemizi, şehrimizi, ülkemizi en iyi şekilde uluslararası maçlarda temsil ettiler. Sporcularımız inanıyorum ki Türkiye Şampiyonası'nda da bizleri gururlandıracaklardır"dedi.

SIRADAKİ HABER
}