Bolu haber: Köroğlu Yazarlık Okulu projesi protokolü imzalandı

Bolu haber: Bolu'da geleceğin yazarlarını ve şairlerini yetiştirmek amacıyla 2'ncisi düzenlenecek olan 'Köroğlu Yazarlık Okulu' projesinin protokolü, Bolu Belediyesi'nde düzenlenen tören ile imzalandı.

Köroğlu Yazarlık Okulu projesi protokolü imzalandı

Bolu'da, ikincisi düzenlenecek olan Köroğlu Yazarlık Okulu projesinin protokol imzaları Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz tarafından belediyede düzenlenen törenle atıldı.
İkincisi düzenlenecek olan 'Köroğlu Yazarlık Okulu' projesi için başkanlık makamında düzenlenen protokol imza töreninde konuşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 'Bu biraz Milli Eğitim'in master, doktora çalışması gibi algılamak lazım. Bu seneki çalışmalarda orta öğretim olduğu gibi üniversite öğrencilerini de katıyoruz. İnşallah Bolu'muza ve ülkemize hayırlı katkıları olur, bizlerde Köroğlu'nun topraklarından önemli insanların çıkmasına vesile oluruz' dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ise, projenin devam etmesi yönünde gelen taleplerden bahsederek, 'Özellikle öğrencilerimizden gelen taleplere kayıtsız kalamadık, sayın başkanımızda bu projenin devam etmesi yönünde görüş beyan etti ve sağ olsunlar gerekli talimatları verdiler. Bu yıl 4 atölyeye ek olarak bir atölye daha ekledik ve atölye sayısını 5'e çıkarttık. Güzel Sanatlar Lisesinde oluşturduğunuz karikatür ve çizgi anlamında yeni Güzel Sanatlar atölyemiz ile birlikte bu yıl 5 atölyede çalışmalarımız devam edecek' şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

5.0 büyüklüğündeki deprem Arıcılar'ı vurdu

1 5.0 büyüklüğündeki deprem Arıcılar'ı vurdu

İzmir'de işlenen cinayetin zanlıları Bodrum'da Özel harekat polislerince yakalan

2 İzmir'de işlenen cinayetin zanlıları Bodrum'da Özel harekat polislerince yakalan

Isparta'daki 'şehir magandası' kıskıvrak yakalandı

3 Isparta'daki 'şehir magandası' kıskıvrak yakalandı

Başkan Atabay'ın Öğretmenler Günü mesajı

4 Başkan Atabay'ın Öğretmenler Günü mesajı

Maltepe'de silahlı iş yeri baskını; 1 yaralı

5 Maltepe'de silahlı iş yeri baskını; 1 yaralı

Şenol Güneş'ten Qarabağ Kulübü'ne ziyaret

6 Şenol Güneş'ten Qarabağ Kulübü'ne ziyaret


SIRADAKİ HABER