Bolu haber: Köroğlu Yazarlık Okulu projesi protokolü imzalandı

Bolu haber: Bolu'da geleceğin yazarlarını ve şairlerini yetiştirmek amacıyla 2'ncisi düzenlenecek olan 'Köroğlu Yazarlık Okulu' projesinin protokolü, Bolu Belediyesi'nde düzenlenen tören ile imzalandı.

Köroğlu Yazarlık Okulu projesi protokolü imzalandı

Bolu'da, ikincisi düzenlenecek olan Köroğlu Yazarlık Okulu projesinin protokol imzaları Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz tarafından belediyede düzenlenen törenle atıldı.
İkincisi düzenlenecek olan 'Köroğlu Yazarlık Okulu' projesi için başkanlık makamında düzenlenen protokol imza töreninde konuşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 'Bu biraz Milli Eğitim'in master, doktora çalışması gibi algılamak lazım. Bu seneki çalışmalarda orta öğretim olduğu gibi üniversite öğrencilerini de katıyoruz. İnşallah Bolu'muza ve ülkemize hayırlı katkıları olur, bizlerde Köroğlu'nun topraklarından önemli insanların çıkmasına vesile oluruz' dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ise, projenin devam etmesi yönünde gelen taleplerden bahsederek, 'Özellikle öğrencilerimizden gelen taleplere kayıtsız kalamadık, sayın başkanımızda bu projenin devam etmesi yönünde görüş beyan etti ve sağ olsunlar gerekli talimatları verdiler. Bu yıl 4 atölyeye ek olarak bir atölye daha ekledik ve atölye sayısını 5'e çıkarttık. Güzel Sanatlar Lisesinde oluşturduğunuz karikatür ve çizgi anlamında yeni Güzel Sanatlar atölyemiz ile birlikte bu yıl 5 atölyede çalışmalarımız devam edecek' şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

1 Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

Kamyon ile otomobil çarpıştı: 2 Yaralı

2 Kamyon ile otomobil çarpıştı: 2 Yaralı

Fatih'te kaza: 1 ölü

3 Fatih'te kaza: 1 ölü

D-100 karayolunda can pazarı: 7 yaralı

4 D-100 karayolunda can pazarı: 7 yaralı

Kaçırılmak istenen genç kızı polis kurtardı

5 Kaçırılmak istenen genç kızı polis kurtardı

Oltu'da Muhsin Gürsoy anısına güreş turnuvası düzenlendi

6 Oltu'da Muhsin Gürsoy anısına güreş turnuvası düzenlendi

Denizli'de trafik kazası: 5 ölü, 1 yaralı

7 Denizli'de trafik kazası: 5 ölü, 1 yaralı

Ağrı Yurt Ay Der Başkanı Çirik:'Geleceğimizi aydınlatan öğretmenlerimize sahip ç

8 Ağrı Yurt Ay Der Başkanı Çirik:'Geleceğimizi aydınlatan öğretmenlerimize sahip ç

Kuşadası'nda yangın

9 Kuşadası'nda yangın


SIRADAKİ HABER