HaberlerBursa HaberleriKaracabey Belediyesi'nden eğitime dev destek

Karacabey Belediyesi'nden eğitime dev destek - Bursa Haberleri

Karacabey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hikmet Tetik, 5 milyonluk yatırıma imza atarak bölgeyi önemli bir eğitim üssü haline getiren Karacabey Belediyesi'ne teşekkür ziyaretinde bulundu.

Karacabey Belediyesi'nden eğitime dev destek

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hikmet Tetik, bölgedeki eğitim faaliyetlerine desteklerinden ötürü Başkan Ali Özkan'a şükran plaketi takdim etti. Okul Aile Birliği Başkanı Nurdan Bayır ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, belediyenin desteğinden duydukları memnuniyeti ileten Okul Müdürü Tetik, öğrenciler ve velileri adına kendisine teşekkür etti.
Başkan Ali Özkan, 'Bizler yaptığımız icraatlarda, eğitimi daima ayrı bir tarafta tutuyoruz. Geleceğimizin daha parlak olması için yıllık bütçemizin önemli bir bölümünde, somut yatırımlar çerçevesinde eğitim faaliyetlerini destekliyoruz. Bu kapsamda sizlerden gelen bu teşekkür ziyareti bizleri daha da onurlandırdı. Umuyoruz ki bölgenin parlayan yıldızı olan bu okulumuzda çalışan öğrencilerimiz de bu sunduğumuz imkânlarımızı taçlandırmaya devam edecekler' dedi.

SIRADAKİ HABER
}