HaberlerSamsun HaberleriSamsun ilmek ilmek işleniyor

Samsun ilmek ilmek işleniyor - Samsun Haberleri

Samsun'un çehresini değiştirme konusunda hız kesmeyen Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Bulvarı'nı yaşam alanı haline getirecek peyzaj düzenlemelerine devam ediyor.

Samsun ilmek ilmek işleniyor

Gerçekleştirdiği alt ve üst yapı yatırımlarıyla Samsun'u geleceğe taşıyanSamsun Büyükşehir Belediyesi, hayat standardı yüksek şehirlerin en önemli özelliklerinden görsel kent estetiğinde başlattığı mücadelede hız kesmiyor.

TEBDİL-İ KIYAFET KONTROL

Atatürk Bulvarı Kılıçdede Mahallesi ve Liman Kavşağı arasında kalan güzergâhta başlatılan peyzaj çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Çalışmaların bir an evvel bitirilmesi için pazar mesaisi yapan peyzaj işçilerinin çalışmalarını tebdil-i kıyafet kontrol eden Samsun Büyükşehir Belediye BaşkanıYusuf Ziya Yılmaz, işçilerin o çalışmalarını sosyal medya hesabından paylaşarak, "Sabah ola, hayır ola. Tebessüm ile siftah ola. Samsunumuzun var olan güzelliğini gün yüzüne çıkarmaya çalışan Büyükşehir Belediyemizin peyzaj işçilerine de, ekmeği için pazar günü kepenk açan esnaf kardeşlerimize ve tüm hemşerilerimize de Hayırlı Pazarlar hayırlı kazançlar diliyorum" mesajını paylaştı.

KALDIRIMLAR VATANDAŞLARIN OLACAK

Büyükşehir ekiplerinin çalışmaları öncesi dükkânların işgali altında olan kaldırımlar şimdi yapılan yürüme yolları, gölgelikler, oturma alanları ve dikilen ağaçlar ile tam bir yaşam alanı olacak.

Samsun Haberleri

SIRADAKİ HABER
}