HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da kongre kararı

Samsunspor'da kongre kararı - Samsunspor Haberleri

Samsunspor yönetimi kongre kararı aldı. Sportif başarısızlıkla birlikte gelen baskının ardından yönetimin böyle bir karar aldığı, olağanüstü genel kurulun aralık sonu ocak başı yapılacağı öğrenildi

Samsunspor'da kongre kararı

ARALIK SONU OCAK BAŞI

Samsunspor'da sportif anlamda gelen başarısız sonuçlarla birlikte yönetim istifaya davet edilmişti. İstifanın kulübe şu anda ciddi zararlar verebileceğini düşünen yönetim, bu seslere de kayıtsız kalmadı. Yönetimin önceki akşam bir araya gelerek olağanüstü genel kurul kararı alınması yönünde fikir paylaştığı belirtildi. Yönetimin üzerinde oluşan baskıdan dolayı böyle bir karar aldığı, aralık sonu, ocak başı gibi kongrenin yapılacağı öğrenildi.

SPORTİF BAŞARISIZLIK

Erkurt Tutu başkanlığında yönetim 27 Aralık 2014'de yapılan olağanüstü genel kurulla göreve gelmiş ardından 28 Şubat 2015'deki olağan kongrede güven tazelemişti. Bu sezon başında da olağan genel kurula giden Samsunspor'da başka aday çıkmayınca Erkurt Tutu ve ekibi görevine devam etmişti. Tutu ileSamsunspor 2015-2016 sezonunu 9., 2016-2017 sezonunu 15. sırada bitirmiş ve bu sezon ise şampiyonluk parolasıyla yola çıkılmıştı.

SIRADAKİ HABER
}