HaberlerWhatsapp HaberleriWhatsApp hikayelerini kaydetme

WhatsApp hikayelerini kaydetme - Whatsapp Haberleri

WhatsApp diğer pek çok sosyal medya platformu gibi hikayeler özelliğine sahip. Bu hikayeleri kaydedebilmek için genellikle elimizin altındaki bir özelliği yani ekran görüntüsü almayı tercih ediyoruz. Fakat video hikayelerde ekran görüntüsü özelliği yetersiz kalıyor. Böyle durumlarda da hikayeleri eksiksiz olarak kaydetmenin bir yolu bulunuyor.

WhatsApp hikayelerini kaydetme

WhatsApp hikayeleri nasıl kaydedilir? İstediğimiz tüm hikayeleri kaydedebilmek için ilk önceStatus Saver For WhatsApp veya onun muadili bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Uygulama içinde hikayeler fotoğraf ve video olarak iki başlığa ayrılıyor. Bu kategorilere tıklayarak yakın çevrenizdekilerin paylaştıklarını süre sınırlaması olmadan görebiliyorsunuz. Eğer bunlardan birini kaydetmek isterseniz download / indir yazan kısma basıyorsunuz. Böylece saklamak istediğiniz bu içerikDosya Yöneticisi klasörü altında konumlanıyor. İndirdiğiniz içeriği bulabilmek için Dosya Yöneticisi’ndeWhatsApp klasörünü bulmak gerekiyor.

İçerikler medya klasörü altında toplanıyor. Eğer indirdiğiniz bir fotoğraf veya videoyu burada göremiyorsanız ekranın sağ üst köşesindeki üç nokta ikonuna basıp dosya seçeneklerine gelmeniz gerekiyor. Ardından gizli dosyaları göster seçeneğine bastığınızda yeni bir klasör görüyorsunuz. İndirdiğiniz içerikler Statuses başlığı altında toplanıyor. Unutmadan belirtelim, eğer Statuses klasörü altındaki bir içeriği başka bir klasöre taşımazsanız indirdiğiniz hikaye kısa bir süre sonra siliniyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAYNAK:WEBRAZZİ

SIRADAKİ HABER
}