Samsun Haber: Öğrencilerden Özbalcı'ya ziyaret

Samsun Haber: Ladik'te özel bir rehabilitasyon merkezinin öğrencileri, Belediye Başkanı Selim Özbalcı'yı ziyaret etti.

Öğrencilerden Özbalcı'ya ziyaret

Akdağ Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, kurum müdürü Ayşe Maden ve öğretmenlerle birlikte Başkan Özbalcı'yı makamında ziyaret ederek, engellilere verdiği destek için Özbalcı'ya teşekkür etti.

 Öğrencilerle tek tek ilgilenen Özbalcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, hediyeler için öğrencilere teşekkür etti.

Çocukların ve ailelerin mutluluğunu kendi mutluluğu olarak kabul ettiğini ifade eden Özbalcı, şöyle konuştu:

"Engelli yavrularımızın bizlerden beklediği sevgi ve saygıdır. Onlar bizim çok değerli ve özel emanetlerimiz. Onlara sahip çıkmak, bizlerin en önemli görevidir. Belediye hizmetlerini planlarken de engelli kardeşlerimizin ihtiyaçlarını dikkate almaya özen gösteriyoruz. Onların mutluluğu için her anlarında yanlarında olacağız. Engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırabilmek, onların yüzlerini güldürebilmek bizler için mutluluk vesilesidir. Rabbim yavrularımızın yüzlerindeki gülücükleri eksik etmesin."

 Engelli öğrencilerin öğretmenleri ve aileleri de Özbalcı'ya destekleri için teşekkür ederek, "Yapılan tüm faaliyet ve çalışmalarımızda desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen ve her zaman bizlerin yanında olan Belediye Başkanımız Selim Özbalcı'ya çok teşekkür ederiz." dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Eskişehir'de silahlı saldırı gerçekleştiren şüpheli yakalandı

1 Eskişehir'de silahlı saldırı gerçekleştiren şüpheli yakalandı

Bakırköy'de kaza; 1'i ağır 3 yaralı

2 Bakırköy'de kaza; 1'i ağır 3 yaralı

Kontrolden çıkan otobüs eve girdi

3 Kontrolden çıkan otobüs eve girdi


SIRADAKİ HABER