Haberlerİstanbul HaberleriBeyoğlu'nda yangın paniği, mahalleli sokağa döküldü

Beyoğlu'nda yangın paniği, mahalleli sokağa döküldü - İstanbul Haberleri

Beyoğlu'nda bir avize imalathanesinin deposunda henüz bilinmeyen nedenle çıkan yangın paniğe neden oldu. Yangında 2 çalışan dumandan etkilenirken, mahalleli de sokağa döküldü.

Beyoğlu'nda yangın paniği, mahalleli sokağa döküldü

Yangın, saat 10.30 sıralarında Beyoğlu Kaptanpaşa Mahallesi Çiftçiler Sokak üzerindeki bir avize imalathanesinin deposunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, depoda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangına ilk olarak imalathanede çalışan işçiler yangın söndürme tüpleriyle müdahale etti. Binadan dumanların yükseldiğini gören çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine Şişli İtfaiye Grup Amirliğine bağlı ekip sevk edildi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekip, binaya girerek içeriden müdahale etmeye başladı. Kısa sürede yangını kontrol altına alan ekip, soğutma çalışması başlatarak duman tahliyesi yaptı.

Çalışanlar dumandan etkilendi, mahalleli sokağa döküldü
Öte yandan yangın nedeniyle mahalleli sokağa döküldü. Ekiplerin çalışmalarını izleyen vatandaşlardan bayılan bir kadına ise sağlık ekipleri müdahale etti. Dumandan etkilenen 2 çalışana ise sağlık ekipleri tarafından ambulansta oksijen verildi. İşyeri sahibi, 'Burası avize imalathanesi, depomuzda oldu. Kimsenin girmediği bir depoydu. İçeride çalışanlar da var. Daha önce böyle yangın çıkmadı. Elektrikten olmadığı kesin, nedenini bilmiyoruz. İtfaiye ekipleri inceleme sonucunda söyleyecek. Dumandan etkilenen birkaç arkadaşımız var. Yangına hemen müdahale ettik, bir sorun da çıkmadı. İtfaiye ekipleri yangın müdahale ediyor' dedi.
Polis, yangınla ilgili incele başlattı.

Beyoğlu’nda yangın paniği, mahalleli sokağa döküldü

SIRADAKİ HABER
}