Samsunspor | Transfer yasağı iddialarına Samsunspor'dan açıklama!

Samsunspor | Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, transfer yasağı hakkındaki iddialara açıklık getirdi.

Transfer yasağı iddialarına Samsunspor'dan açıklama!

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor hafta sonu oynayacağı Denizlispor maçı hazırlıklarını Nuri Asan Tesisleri'nde yaptığı tek çalışma ile sürdürdü. Teknik Direktör Engin İpekoğlu idaresinde çalışan Samsunspor, ısınma ve pas çalışmasının ardından maç taktiği üzerinde çalışma gerçekleştirdi. Antrenman sonrasında açıklamalarda bulunan Coşkun Zeren, kulübün içinde bulunduğu durum hakkında bilgiler verdi.

TRANSFER YASAĞIMIZ YOK AMA TAHTAMIZ KAPALI

Takımın devre arasından sonra hedeflerine yaklaşacağının ifade eden Zeren, “Söylendiği gibi bizim transfer yasağımız yok. Transfer tahtası noktasında her takımın olduğu gibi bizim de sorunumuz var. Bu sorun geçtiğimiz yıllardaki sorunlar gibi değil. Geçtiğimiz dönemlerde 10 milyonluk ödeme yapıldı. Geçen sene 5 milyon gibi bir ödeme yapıldı. Şu andaki sıkıntı ise 700 bin TL civarında bir rakam. Futbolcuların paralarını alamadıkları için oynamamaları söz konusu değil. İletişim noktasında ufak tefek sıkıntılar yaşamıştık. Toplantılar yaptık bu konuları görüştük. Her takımda olduğu gibi bizde de ekonomik sıkıntılar var. Bu sorunlar çözülmeyecek sorunlar değil. Samsunspor dimdik ayaktaysa bunun sebebi son 3 yıldır verilen uğraşlardır. Çok sıkıntılı yollardan geçtik. Bugün ciddi anlamlarda belimizi bükecek sorunlar kalmadı. Dış borçların önemli bir kısmını ödedik. Eski borçların birçoğunu ödedik. Burada bizi özen sportif anlamdaki başarısızlıktır. Bu takım 2. yarıda çok farklı bir noktaya gelecektir. Bunu herkes görecek. Genel kurul olmasına rağmen bütün ekip çalışmalarına devam ediyor. Bundan sonra da edecektir” diye konuştu.

Pazar günü deplasmanda Denizlispor’a konuk olacak Samsunspor, Cumartesi günü havayolu ile İzmir’e gidecek.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

2 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

3 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Samsunspor'a sponsor aranıyor

4 Samsunspor'a sponsor aranıyor

Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

5 Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

6 Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

Başkanın inadı...

7 Başkanın inadı...

Samsunspor'a 15 Bin TL para cezası

8 Samsunspor'a 15 Bin TL para cezası

Eksik başlangıç

9 Eksik başlangıç

Su krizi yaşanabilir

10 Su krizi yaşanabilir


SIRADAKİ HABER