HaberlerSamsunspor HaberleriEngin İpekoğlu'ndan Gol sorununa esprili yaklaşım...

Engin İpekoğlu'ndan Gol sorununa esprili yaklaşım... - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, gol sorunu çeken takımıyla ilgili esprili şekilde konuşarak, 'Görüyorsunuz ki sahada 4 kale var. Artık böyle çalışacağız. Belki bu şekilde gol atabiliriz' dedi

Engin İpekoğlu'ndan Gol sorununa esprili yaklaşım...

SORUNU ÇÖZMELİYİZ

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Denizlispor maçında kaçan 2 puana üzüldüklerini söyledi. Deneyimli çalıştırıcı, "Ciddi gol pozisyonlarına girdik değerlendiremedik. Gol sorununu nasıl çözeceğiz bilmiyorum? Gördüğünüz gibi sahada 4 kale var. Artık böyle çalışacağız. Belki bu şekilde gol sorununu çözeriz. Espri bir yana hakikaten ciddi sorunumuz var. Giresunspor maçına kadar bu sorunu çözmeliyiz" diye konuştu.

RAPORUMU HAZIRLADIM

Devre arası gidecek isimlerle ilgili raporunu hazırladığını söyleyen İpekoğlu, "Raporumu hazırladım ama Giresunspor maçını bekliyorum. Ondan sonra bu raporu da yönetime vereceğim. Ramazan'la yolları ayırdık. Kendisinin bazı sorunları vardı. Futbol yaşantısı için bu sorunlarını çözüp hatalarından da ders çıkarması lazım. Ancak tabiki sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Genel kurul var, bizim de durumumuz belli değil. Bekleyip göreceğiz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}