HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor - Samsunspor Haberleri

Genel kurulda aday olmayacağı iddia edilen Başkan Erkurt Tutu'nun hafta başından bu yana gerçekleştirdiği İstanbul, Ankara ve Bursa'daki ziyaretleri kara karıştırdı. Bu ziyaretlerin veda turu mu yoksa yeniden adaylık için destek turu mu olduğu merak ediliyor

Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

ADAY DEĞİL İDDİASI

Samsunspor'da yaklaşan kongre öncesi mevcut başkan Erkurt Tutu'nun yeniden aday olmayacağı iddia edilmişti. Hatta Tutu'nun yıllardır görev yaptığı arkadaşlarından kilit isimlerin kesinlikle yönetimde olmayacakları da biliniyordu. Dün basın mensuplarıyla bir araya gelmesi ve net kararını açıklaması beklenen Başkan Erkurt Tutu, şehir dışındaki ziyaretleri bitmediği için toplantıyı yapamadı.

KONGRE HAZIRLIĞI MI?

Hafta başından bu yana önce Ankara, ardından İstanbul, dün de Bursa'da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Başkan Erkurt Tutu'nun bu şehir turu kongre hazırlığı olarak yorumlanıyor. Telefonlarına da cevap vermeyen Başkan Erkurt Tutu'nun Samsun'a gelmesiyle birlikte adaylıkla ilgili gizemin de çözülmesi bekleniyor. Tutu'nun bu ziyaretlerinin veda turu mu, destek turu mu olduğu ise merak konusu oldu.

SIRADAKİ HABER
}