HaberlerSamsunspor HaberleriMMO'dan Samsunspor'a destek çağrısı

MMO'dan Samsunspor'a destek çağrısı - Samsunspor Haberleri

MMO Samsun Şubesi mali açıdan sıkıntılı günler geçiren ve futbolcuları bir bir serbest kalan Samsunspor için yardım kampanyası başlattı.

MMO'dan Samsunspor'a destek çağrısı

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın, Samsun Valiliğince başlatılan yardım kampanyasının sonucunda hesaba yatırılacak olan paranın Samsunspor'a doğrudan aktarılacağını belirtti.

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Yolaydın “TFF 1. Lig ekiplerinden olan ve şehrimizin markası olan Samsunsporumuz mali açısından sıkıntılı günler geçiriyor. Bu sıkıntıları giderebilmek için Samsun Valiliğimiz tarafından başlatılan bir yardım kampanyası bulunmakta. Samsun Valiliğimiz öncülüğünde İl Yazı İşleri Müdürü Mesut Aydoğdu, İl Mahalli İdareler Müdürü Mehmet Hayri Şen ve İl İdare Kurulu Müdürü Dursun Teke’den oluşan bir Yardım Toplama Komitesi oluşturuldu., Halkbankası Saathane Şubesi TR40 0001 2001 5360 0005 1000-10 Hesap No: 1536 051 000 10 hesabına vatandaşlarımız tarafından yatırılacak olan paralar doğrudan Samsunspor'umuzda oynayan futbolcularımıza aktarılacak” dedi.

SIRADAKİ HABER
}