HaberlerDiyarbakır HaberleriKulp Belediyesi Pasur Belediyespor'a son model araç tahsis etti

Kulp Belediyesi Pasur Belediyespor'a son model araç tahsis etti - Diyarbakır Haberleri

Diyarbakır'ın Kulp Belediyesi, Pasur Belediyespor futbol takımı için takım renkleriyle giydirilmiş son model araç tahsis etti.

Kulp Belediyesi Pasur Belediyespor'a son model araç tahsis etti

Kulp Belediye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Dülgeroğlu, Pasur Belediyespor futbol takımına Kulp Belediyesince tahsis edilen aracın teslim törenine katıldı. Takım aracı teslim törenine katılan Başkan Dülgeroğlu, 'Takımımıza yaraşır son model takım arabasını tahsis etmekten büyük gurur duyuyoruz. Pırıl pırıl gençlerden oluşan futbolcularımız, fedakar teknik heyetimiz ve değerli yöneticilerimiz için elimizden gelen bütün imkanları seferber etmeye devam ediyoruz. Takımımızın müsabakalara rahatça seyahat edebilmeleri için böyle bir araca ihtiyaç olduğu dile getirildi. Bizlerde bu ihtiyacı zaman kaybetmeden yerine getirdik. Takımımız için hayırlı uğurlu olsun. Takımımıza başarılar diliyor ve hak ettiği üst liglere çıkacağına inanıyorum' dedi.
Diyarbakır 1.amatör liginde mücadele eden Pasur Belediyespor Lice İlçe stadında karışılacağı Bismil Kızılayspor maçı için Lice ilçesine yeni takım aracıyla seyahat etti.

Kulp Belediyesi Pasur Belediyespor’a son model araç tahsis etti

SIRADAKİ HABER
}