Haberlerİstanbul'da 'Ladik' rüzgarı

İstanbul'da 'Ladik' rüzgarı

İstanbul Ladikliler Derneği'nin düzenlediği yöresel kaz tiridi programına katılan Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, 'Hemşehrilerimi böyle birlik, beraberlik içerisinde görmek bizleri çok mutlu ediyor' dedi.

İstanbul'da 'Ladik' rüzgarı

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, İstanbul Ladikliler Derneği'nin bu yıl 2.’sini düzenlediği yöresel kaz tiridi programına katıldı. Esenyurt Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Ladikliler Yöresel Kaz Tirit Programı'na, MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş, İstanbul Ladikliler Derneği yönetim kurulu üyeleri, birçok davetli ve Ladikliler katıldı.

BİRLİĞİMİZ PERÇİNLENİYOR

Davete katılarak İstanbul’da yaşayan hemşehrileriyle hasret gideren Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, bu tür organizasyonların birlik ve dayanışmayı perçinlediğini söyledi. Özbalcı, “Gurbette hemşehri birliği ve dayanışma için bir araya gelmiş ve kenetlenmiş durumdayız. Bu birliktelikle adeta Ladik'i İstanbul’da yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}