HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'a talip olduğu iddia edilen Atakum'daki oluşum dün ortaya çıktı. Atakum Belediyespor Başkanı Mehmet Aydın ve işadamı Aziz Şişman, 20 kişilik oluşum adına Samsun Valiliği'ne gidip hesapları inceledi. Ortaya çıkan korkunç tablonun ardından Aydın ve ekibinin yönetime talip olmaktan vazgeçtiği öğrenildi.

Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

HESAPLARI İNCELEDİLER

Gazetemizin 11 Ocak'taki baskısında duyurduğu 'Kim bu gizemli aday' haberi geniş yankı uyandırmıştı. Atakum'daki işadamlarının Samsunspor için liste hazırladığı ve ilerleyen günlerde ortaya çıkacağına yönelik haberimizin adımları dün atıldı. Atakum Belediyespor Başkanı Mehmet Aydın ve işadamı Aziz Şişman, 20 kişilik oluşum adına Samsun Valiliği'ne gitti. Ortaya 5-6 Milyon TL gibi bir rakam koyan bu oluşumun ciddi oluşuyla, önüne kulübün tüm hesapları döküldü.

KORKUNÇ RAKAMLAR

Ancak ortaya korkunç rakamlar çıktığı ve Mehmet Aydın ile ekibinin de bu rakamları görünce adaylıktan vazgeçtiği öğrenildi. Gelen bilgilere göre mevcut takıma sezon sonuna kadar 5 ile 6 Milyon TL, transfer tahtasının açılması için yaklaşık 4 Milyon TL, eski futbolcu Bahia'ya sezon sonuna kadar 1 Milyon 600 Bin TL ödeme yapılması gerekiyor. Yine transfer için de hedefler doğrultusunda ayrı bir bütçe oluşturulması bunun da ortalama 1 ile 2 Milyon TL arasında olduğu ifade edildi.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}