HaberlerSamsun HaberleriKarne hediyesi Karayılmaz'dan!

Karne hediyesi Karayılmaz'dan! - Samsun Haberleri

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, leptin hormonu eksikliği teşhisi konulan Samsunlu Yağız Bekte'yi evinde ziyaret ederek karne hediyesi verdi. Baba Sedat Bekte, 'Bütün devlet büyüklerimizden Allah razı olsun. Onlar Yağız'ın sesi oldu'dedi

Karne hediyesi Karayılmaz'dan!

Samsun Tekkeköy İlçesi'nde oturan Sevda-Sedat Bekte çiftinin çocukları Yağız Bekte artık çok mutlu. Leptin hormonu eksikliği teşhisi konulan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın destekleriyle ilaçlarına kavuşan Yağız bebek, giderek sağlığına kavuşuyor. Yağız Bekte'yi evinde ziyaret eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, Yağız'a ve ağabeyi Yusuf'a çeşitli hediyeler verdi.

SAĞLIĞINA KAVUŞUYOR

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirten Baba Sedat Bekte, "Bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan'a, eski Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç'a, milletvekillerimize ve yerel yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Büyüklerimizin uğraşları olmasaydı şuan bu ilaçları bulma ve alma imkanımız olmayacaktı. Devlet büyüklerimizin yoğun uğraşları sayesinde oğlum sağlığına yavaş yavaş kavuşuyor"dedi.

 

Salim YILDIZ 

SIRADAKİ HABER
}