HaberlerSamsunspor HaberleriSamsun Valisi Osman Kaymak: 'Taraftarın sevinci bizim sevincimiz'

Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Taraftarın sevinci bizim sevincimiz' - Samsunspor Haberleri

Samsun Valisi Osman Kaymak, 'Görev yaptığım yerlerde insanların derdi benim derdim. Onların sevinci benim sevincimdir. İnsanlar Samsunspor'u seviyorsa, onları sevindirmek lazım. Bu kampanyayı bunun için başlattık' dedi.

Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Taraftarın sevinci bizim sevincimiz'

TİRİT GECESİ'NE KATILDI

Samsun Valisi Osman Kaymak, Kavak Dernekler Federasyonu tarafından İlkadım Belediyesi’nin katkıları ile Derebahçe Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen Geleneksel Tirit Yemeği Gecesi'ne katıldı. Burada Samsunspor ile de önemli açıklamalarda bulunan Vali Kaymak, "Samsun’un geleceğinde biraraya gelemiyorsak bunu sorgulamalıyız. Samsunspor Samsun’un ortak paydalarından biridir. Nasıl Samsunspor başarılı olduğu zaman sevinç duyuyorsak, üzüntü duyduğumuz zamanda yanında olmalı ve bende varım diyebilmeliyiz. Ben görev yaptığım yeri seviyorum. Görev yaptığım insanları seviyorum. Onların derdi benim derdim. Onların sevinci benim sevincimdir. Her çalıştığım yerde olaya böyle baktım" diye konuştu.

YAKIŞAN SÜPER LİG'DİR

Vali Kaymak, "İnsanlarımız Samsunspor’u seviyorsa onları sevindirmemiz lazım. Samsunspor sıkıntıdaysa onu sıkıntıdan çıkarmamız gerekmektedir. Ne yapabiliriz diye olaya müdahil olduk ve bir kampanya başlattık. Aslında Samsun’da Samsunspor bilinci yaşıyor. Arkadaşlar şu ana kadar 1 Milyon 700 Bin TL para toplandı. Samsun’u ve Samsunspor’u seviyorsak lütfen imkanı olanlar, bizden çağrı beklemesinler. Ümit ediyorum Samsunspor o eski ihtişamlı günlerine döner. Yeni stadyumumuz yapıldı. Aslında Samsun’a yakışan Süper Lig'dir. Buradan yine Samsunspor’a desteğimizi imkanlarımız ölçüsünde yapalım diyorum. Ödemeleri yapıyoruz, önümüzdeki hafta tahtayı açtırmak için çalışacağız" dedi.

SIRADAKİ HABER
}