HaberlerSamsun HaberleriTermal sağlık turizmi canlanacak

Termal sağlık turizmi canlanacak - Samsun Haberleri

Belediye Başkanı Murat İkiz, 'Havza Termal Fizik Tedavi Hastanesi ve Uygulama Oteli ile ilçemiz termal sağlık turizminde söz sahibi olacak ve ilçemizin gelişimine büyük katkı sağlayacak' dedi

Termal sağlık turizmi canlanacak

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doç. Dr. İlker İlhanlı, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz'i ziyaret ederek Havza Termal Fizik Tedavi Hastanesi ve Uygulama Oteli hakkında görüş alışverişinde bulundu. İlhanlı, merkezin faaliyete geçmesi için çalışmalara devam edildiğini belirtti.

SÖZ SAHİBİ OLACAĞIZ

Belediye Başkanı Murat İkiz, merkezin ilçe için çok önemli olduğunu belirterek, "Merkezin faaliyete geçmesi ilçede hem istihdam için hem de ilçemizin gelişimi için önemli. Havza Termal Fizik Tedavi Hastanesi ve Uygulama Oteli ile ilçemiz termal sağlık turizminde söz sahibi olacak ve ilçemizin gelişimine büyük katkı sağlayacak. Merkezimizin bir an evvel açılması için çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.
Ziyarete, OMÜ Havza Meslek Yüksekokulu Terapi ve Rehabilitasyon Öğretim Üyesi Mahmut Yaran ve Havza Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Büyük de katıldı.

SIRADAKİ HABER
}