Konya haber: Başkan Özgüven, STK temsilcileriyle bir araya geldi

Konya haber: Konya'nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Abdulkadir Düzen,i ilçede faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileriyle bir araya gelerek değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Başkan Özgüven, STK temsilcileriyle bir araya geldi

Derneklerin Ereğli için ve ülke için önemine dikkat çeken Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, 'Toplumumuzu dernek bünyesinde bir noktada toplamak, birlikte hareket etmek çok önemlidir. Bunun yanında birlik ve beraberlik içerisinde ülkemize, şehrimize katkı sağlamak her birimizin görevidir. Bu kapsamda AK Parti İlçe Başkanımız ve belediye meclis üyelerimiz ile beraber şehrimizde faaliyet gösteren STK'mızla her zaman bir araya gelmeye çalışıyoruz. Malumunuz ülke olarak bir mücadelenin içerisindeyiz. Afrin'de kahraman askerlerimiz destan yazıyor. Bu noktada bizlere de önemli görevler düşmektedir. Birlik ve beraberlik içerisinde çok çalışmalıyız ve tüm dünyaya meydan okuyan ülkemizi güçlü tutmalıyız. Yeni projelerle şehrimizi hak ettiği yerlere taşımak zorundayız. Hepinize davetimize iştirak ettiğiniz için teşekkür eder, birliğimizin ve beraberliğimizin daim olmasını dilerim' ifadelerini kullandı.
Bu ülkenin herkesin olduğunu belirten AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Abdulkadir Düzen, 'Birlik olmalı, iri ve diri olmayız. Bizlerin ve siz derneklerimizin yapacağı çalışmalar çok önemli. Afrin'de yürüttüğümüz operasyonda Mehmetçiklerimiz tüm dünyaya kahramanlık dersi veriyor. Biz de birliğimizi ve beraberliğimizi korumalı onlara destek olmalıyız. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozarak 2023, 2053, 2071 hedeflerimize emin adımlarla yürümeliyiz. Tüm derneklerimize başarı diler, böyle anlamlı bir programı organize ettiği için Belediye Başkanımıza teşekkür ederim' şeklinde konuştu.

Başkan Özgüven, STK temsilcileriyle bir araya geldiEN ÇOK OKUNANLAR

Beşiktaş, Almanya'da kaybetti

1 Beşiktaş, Almanya'da kaybetti

Elektrik akımına kapılan genç yaşam mücadelesi veriyor

2 Elektrik akımına kapılan genç yaşam mücadelesi veriyor

Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba Kızılcahamam'da

3 Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba Kızılcahamam'da

İki otomobilin çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı

4 İki otomobilin çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı

Şampiyonlar Ligi: Chelsea: 1 - Barcelona: 1

5 Şampiyonlar Ligi: Chelsea: 1 - Barcelona: 1

UEFA Şampiyonlar Ligi: Bayern Münih: 5 - Beşiktaş: 0 (Maç sonucu)

6 UEFA Şampiyonlar Ligi: Bayern Münih: 5 - Beşiktaş: 0 (Maç sonucu)

Barakada çıkan yangın araçlara sıçradı

7 Barakada çıkan yangın araçlara sıçradı


SIRADAKİ HABER