HaberlerÇanakkale HaberleriSeyyar Milli Piyangocu 1 Günlük Kazancını Mehmetçiğe Bağışlayacak

Seyyar Milli Piyangocu 1 Günlük Kazancını Mehmetçiğe Bağışlayacak - Çanakkale Haberleri

Çanakkale'de seyyar Milli Piyango bayiliği yapan 60 yaşındaki Ramazan Gümüş, 'Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Mehmetçiğe destek olmak için 1 günlük kazancını Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak.

Seyyar Milli Piyangocu 1 Günlük Kazancını Mehmetçiğe Bağışlayacak

Kamu bankasından emekli ve 4 yıldır seyyar Milli Piyango Bayiliği yapan 60 yaşındaki Ramazan Gümüş , Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin kentinde PKK/YPG terör örgütüne yönelik gerçekleştirilen 'Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Mehmetçiğe destek olmak için 1 günlük kazancını Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak.
Afrin'deki Mehmetçikler için bir günlük kazancını Mehmetçik Vakfına yatırmak istediğini ifade eden Ramazan Gümüş, ' Duamız, gönlümüz hep onlarla. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilere acil şifalar diliyorum. Temennimiz 'Zeytin Dalı Harekatı' bir an önce sonuçlanır inşallah, Mehmetçiğimiz de hayırlısıyla ülkesine döner. Ben kendi çabamla bu yardımı yapmaya çalıştım ama isterim ki bütün halkımız karınca kararınca, elinden geldiğince Mehmetçiğimize destek olsun. Bol bol duamızı ediyoruz, gönlümüz hep onlarla. Mehmetçiklerimizin burnu dahi kanamasın. Tek temennimiz hayırlısıyla görevlerini bitirip yurda dönmeleri' dedi.

Seyyar Milli Piyangocu 1 Günlük Kazancını Mehmetçiğe Bağışlayacak

SIRADAKİ HABER
}