Muğla haber: Dereceye giren fotoğraflar Bodrum'da sergilendi

Muğla haber: Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının düzenlediği Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren fotoğraflar Bodrum'da sergilenmeye başladı.

Dereceye giren fotoğraflar Bodrum'da sergilendi

Ortakent-Yahşi Mahallesi'nde bulunan bir alışveriş merkezinde, Bodrum İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün destekleriyle resim sergisi açıldı. Serginin açılışına, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ziraat Mühendisi Fahrettin Doğan ve vatandaşlar katıldı.
Birbirinden güzel yaklaşık 40 fotoğrafın sergilendiği açılışta konuşan Fahrettin Doğan, 'Kaymakamımızın katılımıyla açtığımız bu sergi bizi çok mutlu etti. sergimizdeki fotoğraflar, tarımı, çiftçilerimizi ve köylülerimizi anlatıyor. Bu fotoğraflar, Türkiye'nin farklı kentlerinden dereceye giren fotoğraflar. Bu fotoğraflar 81 ilde sergileniyor' dedi.
Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ise 'Emeği geçen arkadaşlarımıza ve sponsorumuz Denizbank'a teşekkür ediyoruz. Kırsal kalkınmaya, sağlıklı ve doğal beslenmeye önem veriyoruz. İlçe müdürlüğümüz olarak da Bodrum'da güzel şeyler yapmak istiyoruz. İnşallah kırsal kalkınma ile ilgili güzel projeleri uygulama imkanı buluruz. Farkındalık oluşturmayı amaçlayan bu sergi için teşekkür ediyorum. İlçemize, hepimize hayırlı olmasını diliyorum' ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından Kaymakam Yılmaz ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Doğan, kurdeleyi müdürlük çalışanları ile birlikte kestiler.
Fotoğraflar, sergiyi gezenlerin beğenisini kazandı. Sergi, 4 gün boyunca açık kalacak.

Dereceye giren fotoğraflar Bodrum’da sergilendiEN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Hakem 'penaltı' dedi

2 Hakem 'penaltı' dedi

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

3 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Bir anı, bir yazı...

4 Bir anı, bir yazı...

Samsunspor'da üzen istatistik

5 Samsunspor'da üzen istatistik

Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

6 Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

Samsun'da Erva bebeğin dramı

7 Samsun'da Erva bebeğin dramı

Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

8 Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

Yüzlerce kuş telef oldu

9 Yüzlerce kuş telef oldu

E-devlet'ten yeni bir hizmet daha...

10 E-devlet'ten yeni bir hizmet daha...


SIRADAKİ HABER